نظافت سرویس های بهداشتی با دستگاه اسپری مکش

توجه به نظافت در همه محیط ها اعم از تجاری، اداری، مسکونی، ورزشی و... یکی از ملزومات به شمار می آید. اما این موضوع در برخی محیط ها نیازمند توجه بیشتری است، چرا که در صورت چشم پوشی از پرداختن به این محیط ها انباشت و انتقال آلودگی ها علاوه بر ایجاد محیطی غیر بهداشتی می تواند موجب ایجاد بویی نامطبوع و منبعی برای گسترش آلودگی ها باشد. سرویس های بهداشتی همواره در گروه این محیط ها قرار داشته اند، به ویژه اگر در مراکز پر رفت و آمدی همانند پایانه های مسافر بری، متروها، ترمینال های اتوبوس رانی، فرودگاه ها هتل ها قرار داشته باشند.

لزوم حفظ نظافت سرویس های بهداشتی پایانه ها

پایانه ها از جمله محیط هایی می باشند که در ارتباط همه روزه با تعداد بالایی از مسافران می باشند در نتیجه تنوع و مقدار آلودگی های موجود در این محیط ها بسیار زیاد است. اما نظافت سرویس های بهداشتی همواره در صدر محیط هایی است که می باید به رعایت بهداشت آنها توجه ویژه نمود. در دستور کار قرار دادن نظافت سرویس های بهداشتی علاوه بر حفظ بهداشت و جلوگیری از انتشار بوی نامطوع و دیگر آلودگی ها می تواند همواره به عنوان یک نکته قابل توجه در نظر مراجعه کنندگان و مسافران در این مراکز می باشد.

دستگاه اسپری مکش و نظافت سرویس های بهداشتی

بهره گیری از دستگاه های نظافت تخصصی در محیط های گوناگون امروزه بسیار رایج و متداول شده است، چرا که بسیاری از روش ها سنتی دیگر قابل به ارائه کیفیت درخور توجهی نبوده و در کنار زمان بر بودن بسیار پرزحمت و گاها خسته کننده می باشند. دستگاه اسپری مکش یک دستگاه مکانیزه با قابلیت بالا در نظافت سطوح هموار و ناهموار در بسیاری از محیط ها می باشد. که با کارکردی ساده می تواند به یکی از ملزومات در اکثر محیط ها به ویژه محیط های پر رفت و آمد تبدیل گردد.

نحوه کارکرد دستگاه اسپری مکش

این دستگاه متشکل از یک مخزن آب تمیز و کثیف مجزا، یک پمپ فشار قوی و یک موتور مکنده می باشد. این دستگاه با قابلیت پاشش آب با فشار بالا و تا حدود 30 بار می تواند انواع آلودگی ها را از سطوح جدا نماید. در این دستگاه همچنین امکان مکش آلودگی ها وجود داشته و در نتیجه سطوح به شیوه ای مناسب شست و شو داده شده و خشک می گردند. این دستگاه مجهز به 4 چرخ است که قابلیت حمل و به کارگیری آسان را برای کاربر فراهم می آورد.

ویژگی های کاربردی دستگاه

دستگاه با پاشش پرفشار آب می تواند آلودگی ها را از شیارها، بندها و خلل و فرج به طور کامل جدا نماید و همچنین با امکان اتصال به نازل ها و سری های برس دار می تواند در موارد متنوع تری نیز مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه امکان شست و شوی شیرآلات را نیز فراهم می آورد.

مزایای به کارگیری دستگاه اسپری مکش در پایانه

در پایانه های مسافربری به علت تردد بالای افراد، نمی توان برای مدت طولانی مانع دسترسی افراد به سرویس های بهداشتی شد. در نتیجه می باید از روش هایی استفاده نمود که علاوه بر کم کردن زمان نظافت کیفیت را نیز تا حد مطلوبی افزایش داد. به کارگیری دستگاه اسپری مکش پرفشار در این گونه محیط ها می تواند بسیار کاربردی باشد تا علاوه بر کاهش هزینه ها در طولانی مدت، صرفه جویی در میزان آب و مواد شوینده نیز صورت پذیرد. علاوه بر این با توجه به امکان مکش آلودگی ها پس از شست و شو سطح لغزنده باقی نمانده و علاوه بر این از ایجاد لکه مجدد ناشی از حضور افراد پس از شست و شوی محیط جلوگیری می شود.     

درخواست اطلاعات بیشتر