نظافت پارکینگ پایانه ها

امروزه دیگر آلودگی های سطحی به روش های سنتی و قدیمی قابل جمع آوری نمی باشند .حفظ سلامت کارکنان و صرفه جویی در زمان ، هزینه ها و نیروی انسانی استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی سوییپر را به عنوان راه حلی مدرن و مکانیزه در جهت برقراری نظافت و پاکیزگی در کیفیت و سطح ایده آل مطرح ساخته است . دستگاه های سوییپر صنعتی به عنوان جاروب محوطه ای در زمینه ی برقراری نظافت با از بین بردن و انتقال گرد و خاک به داخل مخازن توسط شیوه ی خاص چرخش برس ها که بر خلاف جهت حرکت دستگاه است ، امکان پر کردن مخزن به میزان 90 درصد را فراهم می نماید. اما به طور کلی سوییپر ها از نظر نوع هدایت به دو دسته ی دستگاه های سوییپر دستی و خودرویی تقسیم می گردند که در ادامه قصد داریم تا به بررسی این دستگاه های مکانیزه صنعتی بپردازیم. 


 

سوییپر های صنعتی

برای نظافت مکانهای عمومی و شهری اغلب از روش ها و ابزارآلات قدیمی استفاده می کنیم اما با صنعتی شدن جوامع و نیازهای نظافتی امروزه قادر به انجام آنها با روش های قدیمی نمی باشیم و نیازمند دستگاه های پیشرفته تر هم به جهت کارایی و هم تکنولوژی سرعت کار می باشیم. استفاده از انواع سوییپر در مکانهای عمومی دارای کارکرد های مختلفی نیز می باشد. از مهمترین مراکزی که کاربردهای گوناگونی از انواع سوییپر ها را در مکانهای شهری و عمومی بکار می گیرند می توان به شهرداری ها و پیمانکاران نظافتی اشاره کرد.
 

انواع سوییپرها و دستگاه های نظافتی

دستگاه های نظافتی به با کارکرد های گوناگون خود در انواع مختلفی طراحی و ساخته شده اند یکی از این انواع را می توان جارو های محوطه نامید که در اندازه های کوچک و راهبری دستی طراحی و ساخته شده است که در مصارفی چون نظافت و جمع آوری گرد و خاک محوطه های کوچک و کم حجم به صورتی دستی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از انواع سوییپر ها می توان به جارو های محوطه خودرویی اشاره کرد که نسبت به نوع محوطه ای دارای مخزن زباله بزرگتر و حرکت خودرویی می باشد و نوع اسکرابر-سوییپر که علاوه بر امر نظافت دارای قابلیت شستشو نیز می باشد و در نهایت جارو های شهری که علاوه بر تمام امکانات و قابلیت های مدل های پیشین دارای قابلیت های ویژه ای نیز می باشند که امکان استفاده از آنها در سطح شهر راحتر و بهتر می سازد. 
 جارو های محوطه

جاروهای محوطه دستگاه هایی با ابعاد کم می باشند که به منظور سطوح هموار مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها مناسب جمع آوری زباله های روزانه و معمول می باشند. کیفیت بکار روفته در این نوع از نظافت بسیار بالا بوده و نیروی انسانی را تا 7 برابر افزایش می دهد.این دستگاه ها به راحتی قابل جابجایی می باشند بر روی برس این سوییپر ها دریچه هوایی تعبیه گردیده تا از بلند شدن گرد و خاک به هوا جلوگیری شود. دارای کارکردی 2 ساعت با هر بار شارژ کامل دستگاه و استفاده مداوم در مدل بنزینی است. طوری طراحی گردیده است تا بر روی انواع سطوح قابلیت کارکرد داشته باشد. در این نوع از سوییپر ها قابلیت تنظیم برس ها بر روی سطح وجود دارد تا بالاترین کارایی متناسب لا میزان آلودگی بدست آید. این نوع از دستگاه ها به برس های کناری مجهز گردیده اند تا بتوانند تمامی گرد و خاک کنار جداول و دیوارها را بطور کامل پاک نمایند. 
جارو های محوطه خودرویی

جاروهای محوطه خودرویی، دستگاه هایی با ابعاد ایده آل می باشند که برای محیط های پرتردد و باریک مناسب اند این نوع از دستگاه ها امکان شارژ دهی 3 الی 4 ساعت بسته به نوع دستگاه انتخابی با هر بار شارژ کامل را دارا می باشند. در این نوع از سوییپر ها امکان کنترل سرعت ، جهت حرکت دستگاه ، ارتفاع برس های کناری و مرکزی توسط کاربر فراهم می باشد. نگهداری از این نوع از اسکرابر ها علارغم صنعتی بودنشان بسیار ساده و قابل فهم می باشد. کاربر در استفاده از این نوع دستگاه ها به علت سوار بودن بر دستگاه دارای دید بهتری نسبت به محیط اطراف خود می باشد و دارای قدرت مانور بیشتری برای نظافت مکانهای کثیف می باشد . 

گالری تصاویر

سوییپر سویپر سرنشیندار ترمینال پایانه فرودگاه جارو سوییپر سویپر ماشین سوییپر نظافت صنعتی ترمینال جارو جارو محوطه سوییپر نظافت پارکینگ شستشو جارو دستگاه دستگاه سوییپر سویپر سوییپر سرنشیندار جارو ترمینال سوییپر جارو محوطه جاروی محوطه پایانه ترمینال جارو سویپر صنعتی سوییپر دستگاه سوییپر نظافت بهداشت محیط ماشین خدمات شهری سوییپر سویپر جارو شهری نظافت محوطه سوییپر سویپر جارو پایانه ترمینال جارو نظافت صنعتیترمینال پایانه فرودگاه بهداشت محیط جارو سوییپر تخلیه آسان مواد بهداشت محیط دستگاه صنعتی

گالری ویدئو

سوییپر-سوییپر-روندا-ترمینال-پایانه-فرودگاه-محوطه جاروی شهری-سوییپر-سویپر-فرودگاه-پایانه-ترمینال

درخواست اطلاعات بیشتر