شستشوی پله های پایانه با اسکرابر چندمنظوره

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عصر سرعت، برای نظافت و شستشو نیز از دستگاه های مکانیزه جدید استفاده می شود. برخی از دستگاه های جدید به طور تخصصی بوده و برای سطح خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و برخی نیز برای سطوح و مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از سطوحی که ابزار و وسایل مناسب برای نظافت و شستشوی آن وجود ندارد، پله ها هستند. پله ها به ویژه در پایانه ها به دلیل تردد بالای مسافران، و دوده و روغن حاصل از ماشین های سنگین، در معرض آلودگی های فراوانی هستند. این آلودگی ها یا باعث آسیب رساندن به سطح می شوند و یا ممکن است باعث لغزندگی افراد در حال عبور شوند. به همین دلیل باید به طور مرتب نظافت شوند. استفاده از تی و سطل معمول ترین روش برای نظافت پله است، اما این ابزار نمی تواند به خوبی آلودگی را از سطح جدا کند و تنها برای پاک کردن گرد و خاک و از بین بردن لکه های سطحی استفاده می شود. به همین منظور می توان از دستگاه های تخصصی مناسب برای چنین اعمالی استفاده نمود.


مشکلات شستشوی پله در پایانه ها

آلودگی این سطوح به دلیل رفت و آمد بسیار زیاد مسافران و دوده و گرد و خاک ناشی از حرکت اتوبوس ها و وسایل نقلیه می باشد. برای نظافت این سطوح با تی مرطوب تنها بخشی از گرد و خاک از سطح پاک می شود و آلودگی های چرب و عمیق بر روی سطح باقی می مانند. آلودگی های موجود به مرور زمان رنگ سطح را تغییر داده و رنگی چرک آلود را ایجاد می کند. این آلودگی علاوه بر این که باعث می شود سطح درخشندگی خود را از دست دهد، موجب آسیب رسیدن به سطح نیز می گردد و ممکن است در آن ایجاد خوردگی نماید. بنابراین سطوح کف در چنین محیط هایی حتما باید به طور مرتب نظافت شوند تا آسیبی به سطح وارد نگردد. استفاده از ابزار سنتی برای شستشوی پله ها راهکار مناسبی نمی باشد، زیرا پس از شستشو کیفیت مناسبی حاصل نخواهد شد. بنابراین استفاده از دستگاه های جدید برای چنین عملی بسیار مناسب بوده و کیفیت مطلوبی خواهد داشت. به علت پهنای کمی که پله دارد، نمی توان از دستگاه های مکانیزه ای همانند اسکرابر یا کفشوی استفاده نمود بنابراین دستگاه مناسب برای نظافت پله ها اسکرابر چند منظوره می باشد.


استفاده از اسکرابر چند منظوره در نظافت پله

اسکرابر چند منظوره یک دستگاه شستشوی دستی کارآمد است که برای نواحی دور از دسترس و دشوار مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه برای نظافت، شستشو، جلادهی و سایش سطح استفاده می شود. اسکرابر چند منظوره دارای یک لنس تلسکوپی به همراه برس متوسط، نگهدارنده پد، پد ساینده، پد شستشو، پد جلادهی و پد میکروفایبر برای نظافت سطح می باشد. باتری دستگاه در 8 ساعت به طور کامل شارژ می شود و 4 ساعت کار مداوم  برای تخلیه کامل آن لازم است. این باتری در هنگام استفاده از دستگاه به صورت کوله پشتی توسط کاربر حمل می شود، این امر موجب سهولت حمل و جابجایی دستگاه شده است. وزن کم و سهولت جابجایی از موارد مهمی هستند که قابلیت مانور دستگاه را بالا می برند و باعث می شوند در محیط های مختلف بتوان از اسکرابر چند منظوره استفاده نمود. 


گالری تصاویر

شستشوی پله با اسکرابر چند منظوره

درخواست اطلاعات بیشتر