نظافت پایانه ها با جاروبرقی صنعتی

ناوگان حمل و نقل ریلی و ایستگاه های قطار محل هایی برای جا به جایی مسافران، تحویل توشه و هم چنین انجام بارگیری هستند. ایستگاه های راه آهن بر اساس موقعیت و میزان تردد مسافر درجه بندی های مختلفی دارد. به طور کلی قطار یکی از انواع وسیله نقلیه عمومی می باشد که بسیاری از افراد جهت سفر از شهری به شهر دیگر از آن استفاده می نمایند بنابراین در کنار مسائل ایمنی، نظافت و تمیزی ایستگاه ها و قطار از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه ای گردد. وجود آمد و شد فراوان در پایانه ها به ناگزیر سبب آلوده شدن محیط می شود و مقدار تولید زباله ها افزایش پیدا می کند. بهداشت و نظافت به هیچ محیطی محدود نمی گردد و در اماکن عمومی و پر رفت و آمد نیز اهمیتی دو چندان خواهد داشت. به منظور افزایش سرعت نظافت در چنین محیط هایی و آسان تر شدن انجام این فرآیند برای نیروهای خدماتی استفاده از تجهیزات پیشرفته نظافتی می تواند راه کاری مؤثر و ارزشمند به شمار آید.  

کاربرد جاروبرقی صنعتی در پایانه ها

پایانه های مسافربری دارای بخش های مختلفی از جمله سالن های انتظار، پله برقی، سکو و ... هستند که با استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی و یا جاروبرقی نیمه صنعتی قابل نظافت می باشد. جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی علاوه بر دارا بودن قدرت بالا در امر نظافت دارای قابلیت جمع آوری آلودگی های موضعی می باشد و آلاینده هایی که بنا به هر دلیل در نقاط مختلف انباشته شده اند به خوبی مکش کرده و از محیط حذف می کند. یکی از ویژگی های قابل توجه دستگاه های جاروبرقی صنعتی امکان نصب نازل ثابت بر روی دستگاه است. نازل ثابت یکی از مهم ترین و پر کاربردترین امکانات جانبی جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی است که به بدنه مکنده اتصال پیدا کرده و دارای پهنای نظافتی بالایی نیز می باشد. پهنای نظافت بزرگ امکان تمیز نمودن سطوح کف را در کوتاه ترین زمان ممکن و به همراه کاربری بسیار آسان فراهم می آورد. این نازل برای جمع آوری آلودگی های جامد و مایع و هم چنین گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرد.

نظافت پله برقی با جاروبرقی و نازل ثابت

از دیگر کاربردهای منحصر به فرد نازل ثابت جارو برقی صنعتی نظافت پله برقی است. بسیاری از ترمینال های اتوبوسرانی، ایستگاه های راه آهن، فرودگاه ها و ... دارای پله برقی هستند و چون این پله ها پستی بلندی دارند آلودگی به راحتی در شیارهای آن باقی می ماند. پس از نصب نازل ثابت بر روی دستگاه، مکنده را در ابتدای پله برقی قرار داده و به این ترتیب آلودگی ها به سرعت مکش می شوند.

جاروبرقی کوله ای

قطار و مترو دارای راهروهای باریک می باشد که می تواند نظافت آن را دشوار سازد، این در حالی است که دستگاه های جاروبرقی کوله ای به منظور تمیز کردن محیط هایی با محدودیت فضا مانند قطار برای حرکت مکنده طراحی و ساخته شده اند. جاروی کوله ای بر پشت کاربر نصب می گردد و به دلیل داشتن وزن مناسب در هنگام استفاده از آن کاربر احساس ناراحتی نکرده و در هنگام کار هیچ فضایی را اشغال نمی کند. با بهره مندی از جارو برقی کوله ای راهروهای کم عرض قطار که شاید نظافت آن یکی از دغدغه های نیروهای انسانی باشد، به خوبی تمیز شده و محیطی امن و سالم برای حضور مسافران فراهم می آید.

اسکرابر چند منظوره

به منظور شستشوی سطوح عمودی داخلی و خارجی واگن های قطار می توان از دستگاه اسکرابر چند منظوره استفاده نمود. اسکرابر چند منظوره ابزاری بسیار کارآمد و دارای طراحی جذاب و ارگونومیک می باشد که جهت شستشوی سطوح با دسترسی دشوار مورد استفاده قرار می گیرد. کاربری این دستگاه بسیار آسان بوده و طول دسته آن نیز قابل تنظیم است بنابراین شستشوی سطوح بالاتر مانند دیواره های قطار ممکن می شود. اسکرابر چند منظوره سطوح باریک و زاویه دار را شستشو داده و آلودگی های آن را از بین می برد و با وجود داشتن ابعاد منسجم از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردار می باشد.

 

گالری تصاویر

نظافت پله برقی با جاروبرقی نظافت پله برقی با جاروبرقی اسکرابر چند منظوره اسکرابر چند منظوره اسکرابر چند منظوره اسکرابر چند منظوره نظافت پله برقی با جاروبرقی

درخواست اطلاعات بیشتر