شستشوی قطار

نظافت یک نیاز همشگی است و استفاده از دستگاه های صنعتی به منظور نظافت بهتر و دقیق تر محیط، سرمایه محسوب می شوند. میزان هزینه لازم بابت این سرمایه بسته به نوع و متراژ عملیات نظافتی دارد چراکه هرچه میزان فضای نظافتی بزرگتر باشد استفاده از دستگاه های نظافتی بزرگتر و کارآمدتر مفیدتر است. امروزه روز دستگاه های مختلفی به جهت نظافت قسمت های محیط مورد استفاده قرار می گیرند بطور مثال از دستگاه های سوییپر و اسکرابر به منظور نظافت و شستشوی سطوح مسطح استفاده می کنند و استفاده از دستگاهی به نام واتر جت یا همان کارواش نیز برای شستشوی تمامی قسمت های محیطی مورد استفاده قرار می گیرد چراکه این دستگاه به علت نوع نظافت با فشار بسیار بالای آب می تواند تمامی آلودگی ها را از جسم الوده بطور کامل پاک نماید این دستگاه قابلیت گرم کردن آب را نیز دارد تا بتواند در پاک کردن چربی ها و سطوح روغنی بطور کامل نظافت را انجام دهد.واترجت صنعتی  در صنعت حمل و نقل

استفاده از واترجت صنعتی در صنایع مختلف از جمله صنعت حمل و نقل عمومی کاربرد فراوانی دارد. یکی از این کاربرد ها شستشوی بدنه قطار ها می باشد که به دلیل حجم بالای نظافت به صورت دستی و سنتی ممکن نمی باشد. استفاده از دستگاه واترجت به منظور کاربردی چند منظوره در نظافت الزامی می باشد. کارکرد واترجت های صنعتی اینگونه است که می تواند با اتصال به یک منبع آب، فشار بسیار زیادی تولید کند که برخورد آب پر فشار بر سطح باعث نظافت و شستشوی آن سطوح می شود. از آنجایی که پاشش آب به طور مستقل قابلیت نظافت آلودگی های سطوح را دارد از انواع مواد شوینده نیز می توان استفاده نمود تا نظافت و شستشوی آن سطح به طور کامل انجام شود.


یکی دیگر از نکاتی در استفاده از واتر جت باید به آن اشاره شود شستشوی قطعات و قسمت های زیرین قطار های ریلی می باشد بدون استفاده از واتر جت نمی توان شستشوی قسمت های زیرین و قطعات مکانیکی قطار را انجام داد و از آنجا که این قسمت ها دارای چربی و آلودگی های بسیاری می باشند اگر گرمای بیش از حد به قسمت های مکانیکی دستگاه آسیبی نزد از واترجت های آب گرم برای نظافت آنها استفاده شود بهتر است چرا که آب گرم پر فشار قدرت بیشتری در مقایسه با آب سرد در نظافت سطوح چرب و روغنی دارد و باعث می شود شستشو و نظافت به صورت بهتری انجام پذیرد. اگرچه که میزان گرما و فشار در واترجت ها قابل تنظیم می باشد و نگرانی از این بابت نمی باشد. مواردی از مزایای واترجت های صنعتی را در صنایع مختلف می توان اینگونه ذکر نمود.


دستگاهی پر قدرت در نظافت

واتر جت ها به دلیل نوع نظافتی که با پاشش آب به صورت پر فشار همراه با پاشش مواد شوینده به صورت دلخواه دارند تقریبا برای شستشو و نظافت هرگونه محیط و سطحی مورد استفاده قرار می گیرند. بالا بودن فشار آب به قدری زیاد است که بدون استفاده از مواد شوینده نیز، نظافت و شستشو را بطور کامل انجام می دهد.


واتر جت بصرفه ترین دستگاه نظافتی

استفاده از واتر جت در جهت نظافت محیط اطراف و اجسام مورد نظر به گونه ای است که باعث می شود استفاد ه از منابع انرژی به بهترین و اقتصادی ترین صورت ممکن صورت پذیرد. اگر چه این دستگاه آب را به صورت پر فشار خارج می کند اما بنا به قدرتی که در نظافتی در اختیار کاربر قرار می دهد در کمترین زمان ممکن توانایی نظافت سطح آلوده را دارا می باشد. بطوریکه اگر شما در مقایسه با روش های سنتی استفاده از این دستگاه را مورد ارزیابی قرار دهید خواهید دید که هم میزان مصرف آب کاهش پیدا می کند و سرعت نظافت شما به طور قابل توجهی افزایش می باشد که باعث کاهش زمان نظافتی شما خواهد شد و تبیعتا هرچه این زمان کمتر باشد میزان آب مصرفی شما نیز کمتر خواهد بود. تمامی این صرفه جویی ها باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.


دستگاهی چند کاربرده

از واتر جت به عنوان دستگاهی چند کاربرده می توان نام برد. از این دستگاه می توان به صورت پرتابل با اتصال به منبع آب جداگانه نیز بهره گرفت. از این دستگاه نظافتی در تمامی نقاط محیط می توان استفاده نمود. باید در نظر داشت که استفاده از این دستگاه صنعتی در محیط های داخلی و یا بسته می تواند با انباشه شدن مقداری آب همراه باشد و برای جمع آوری آن نیز میتوان از جاروبرقی های آب و خاک بهره مند شد تا نظافتی کاملا صنعتی و کامل حاصل شود.


نظافتی ایمن

استفاده از واتر جت صنعتی به عنوان دستگاهی برای نظافت تمامی سطوح داخلی و خارجی می تواند باعث پاکسازی کامل و دقیق حتی در تنگترین مناطق بدون آسیب رساندن به جسم شود. از آنجایی که واترجت می تواند با آب به صورت پر فشار آلودگی را از بین ببرد استفاده از مواد شوینده کاهش پیدا کرده و شستشو و نظافتی بهداشتی تر را در بر خواهد داشت. 

گالری تصاویر

شستشو قطار مترو واگن بدنه قطار شستشوی شستن نظافت دستگاه شستشوی بدنه قطار مترو واترجت شوینده فشارقوی شستشوی قطار مترو با شوینده فشار قوی شرکت ابراهیم شستشو شستشوی بدنه قطار مسافرتی مترو شوینده فشارقوی شستشو و نظافت ترن قطار مترو واترجت شوینده فشار قوی شستن قطار با واتر جت صنعتی شرکت ابراهیم راه آهن شستشو سریع و آسان با دستگاه های نظافت صنعتی واترجت دستگاه های شستشو شستن قطار آب فشار قوی شستن سریع شستشوی قطار مترو واگن ترن واترجت نظافت جرم آلودگی نظافت صنعتی شستشو قطار شستشو واگن شستن واگن قطار

درخواست اطلاعات بیشتر