زمین شوی سالن های انتظار

به دلیل پر تردد بودن پایانه ها و ترمینال های مسافربری نظافت و حفظ بهداشت کار دشواری است. نظافت سالن های انتظار بسیار پر اهمیت است زیرا ممکن است بسیاری از مسافران ساعات طولانی را در این محیط بگذرانند کمبود امکانات بهداشتی موجب نارضایتی مسافران می شود و عدم نظافت و بهداشت محیط این اماکن می تواند باعث بروز و انتشار انواع آلودگی و بیماری ها باشد. بهترین روش استفاده از سیستم و دستگاه های نظافت صنعتی مانند اسکرابر می باشد تا باعث محدودیت حرکت مسافران و خودروها نگردد و سرعت و کیفیت نظافت را بیشتر نماید.


نحوه عملکرد اسکرابر

زمین شوی سالن های انتظار , اسکرابر سالن انتظار اسکرابر ها دستگاه های نظافت صنعتی هستند که برای محیط های بزرگ استفاده می شوند. اسکرابر ها بر اساس ویژگی های مختلف 1- نوع هدایت و 2- منبع تغذیه به چند نوع تقسیم بندی می شوند. از نظر نوع هدایت یا دستگاه ها دستی هستند و یا سرنشین دار؛ اسکرابرهای دستی به علت داشتن ابعاد کوچکتر معمولا برای محیط های کوچک و متوسط، یا محیط هایی شبیه انباری ها که پر از تجهیزات است و یا محیط هایی با راهرو های باریک مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا این نوع دستگاه قابلیت مانور بهتری داشته و بهتر می تواند در محیط های کوچک گردش نماید. اسکرابر سرنشین دار مانند خودرو بوده و کاربر پشت آن می نشیند و آن را هدایت می نماید. این دستگاه به این علت که ابعاد بزرگتری دارد در محیط های وسیع مانند سالن ها و کارخانه ها و یا محیط های بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه اسکرابرها انرژی الکتریکی است و دستگاه ها بر این اساس به دو نوع کابلی و باتری دار تقسیم می شوند. در صورتی که محل مورد نظر جهت نظافت دارای پریز برق به اندازه کافی باشد از اسکرابر کابلی استفاده می شود، در غیر این صورت می توان از نوع باتری دار استفاده نمود تا قدرت مانور دستگاه در محیط های مختلف بیشتر گردد. اسکرابر دارای دو مخزن آب تمیز و کثیف به طور جداگانه می باشد، که باعث عدم ترکیب مواد شوینده و آب کثیف می شود. آب و مواد شوینده به سطح پاشیده شده، سپس برس مخصوص روی آن کشیده می شود. در مرحله بعد دستگاه به وسیله تی و مکش، آب و آلودگی را از سطح جمع کرده و به داخل مخزن آب کثیف می ریزد. به دلیل قدرت مکش بالا، نظافت همراه با خشک کردن خواهد بود. مخزن آب اسکرابر ها به راحتی تخلیه شده و قابل شستشو می باشد.


مزایای استفاده از اسکرابر

اسکرابر سالن های انتظار , کفشوی سالن انتظار با توجه به ویژگی های این دستگاه صنعتی، استفاده از این دستگاه ها دارای مزایای بسیاری است که در زیر ذکر شده است.


افزایش سطح بهداشت با استفاده از اسکرابر

جدا بودن مخازن آب تمیز و کثیف در اسکرابر ها باعث شده است آلودگی از سطحی به سطح دیگر منتقل نشود، به همین دلیل کیفیت شستشو تا چند برابر افزایش می یابد. همچنین به دلیل جنس برس و تی در این دستگاه، آلودگی ها به طور کامل از سطح جدا می شوند.


افزایش سرعت عملیات

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه های صنعتی، سرعت بالای آن ها در انجام اعمال است. با توجه به این که نظافت به روش های سنتی بسیار زمان بر است، اسکرابر با انجام سریع شستشو به طور قابل توجهی در زمان صرفه جویی می نماید.


کاهش مصرف آب و مواد شوینده

کارایی این دستگاه های شوینده بسیار زیاد بوده و باعث کاهش مصرف آب و مواد شوینده و در نتیجه کاهش هزینه ها در عمل نظافت خواهد شد. 


افزایش صرفه اقتصادی

در روش های سنتی برای نظافت محیط های بزرگ چند نیروی خدماتی لازم است، اما با استفاده از این دستگاه تنها یک کاربر می تواند به آسانی و بدون خستگی نظافت کل مجموعه را انجام دهد. این مسئله در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.


عدم خلل در رفت و آمد افراد

عمل شستشو و نظافت در روش سنتی باعث می شود سطح تا مدت زمان زیادی خشک نشود و در صورت عبور افراد از سطوح خیس، آلودگی به سطح بر می گردد. بنابراین تا ساعاتی رفت و آمد در چنین سطوحی با اختلال مواجه خواهد شد. اما استفاده از اسکرابر به دلیل خشک کردن آنی سطح هیچ گونه خللی در عبور و مرور ایجاد نمی نماید.


کاهش صدمات 

شستن سطوح و خیس شدن معابر، باعث لعزنده شدن آن ها می شود بنابراین احتمال خطر لغزندگی برای افراد و صدمات و خسارات افزایش می یابد، اما در مورد استفاده از اسکرابر این گونه نیست، زیرا در این روش سطح کاملا خشک می شود.

گالری تصاویر

نظافت سالن پایانه ها ترمینال کفشوی اسکرابر کف شو دستگاه نظافت پایانه ها مسافربری کفشوی زمینشوی شستن نظافت سالن پایانه ترمینال فرودگاه کف شوی زمینشور نظافت صنعتی پایانه ها ترمینال فرودگاه اسکرابر کفشو دستگاه های نظافت صنعتی فرودگاه ترمینال پایانه کفشو تجهیزات نظافت صنعتی فرودگاه پایانه ترمینال نظافت ماشین شستشوی کف سالن انتظار پایانه ترمینال فرودگاه ماشین شستشوی زمین کفشو ترمینال پایانه فرودگاه کف دستگاه شستشوی سریع کف پایانه ترمینال فرودگاه کفشوی نظافت و بهداشت محیط سالن انتظار،پایانه،ترمینال نظافت و بهداشت محیط پایانه پایانه ها ترمینال کفشوی شستشوی کف پایانه های مسافربری.کفشوی.زمینشوی.کفشوی شستشوی کف نظافت سالن بهداشت محیط نظافت سالن انتظار نظافت صنعتی و مدرن کف زمین  کفشوی  زمینشوی کفشو شستشوی کف ترمینال پایانه فرودگاه دستگاه نظافتی

گالری ویدئو

نظافت سالن فرودگاه | پایانه | ترمینال |نظافت صنعتی شستشوی کف سالن فرودگاه/ترمینال/پایانه با ماشین

درخواست اطلاعات بیشتر