جاروب محوطه پایانه ها

ترمینال ها و پایانه های مسافربری از جمله اماکن عمومی و پر ترددی هستند که به نظافت مستمر و پی در پی نیاز دارد. رفت و آمد مراجعه کنندگان و مسافران از یک سو و تردد ماشین ها، اتوبوس ها و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی از سوی دیگر، موجب آلودگی این محوطه ها می شوند. از آنجایی که ایجاد آلودگی در این مکان ها به خاطر وجود جمعیت زیاد حاضر و استفاده آنها از تنقلا ت مختلف در حین توقف در پایانه ها اجتناب ناپذیر بوده، نظافت محوطه ها به منظور تامین سلامت و آرامش روانی افراد حاضر امری ضروری می باشد. واضح است که استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت این اماکن وسیع و شلوغ علاوه بر اینکه کارآیی لازم را ندارد، هزینه های گزاف نیروی کار، مواد و ابزار مورد نیاز برای نظافت را به نیز به همراه دارد. استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون سوییپر ها راه حل مناسبی برای نظافت سریع و با کیفیت این اماکن می باشد.

 

اساس کار سوییپر صنعتی

اساس کار سوییپر ها مشابه کار جارو و خاک انداز در شیوه های سنتی نظافت می باشد. با این تفاوت که در این دستگاه ها به جای جارو از برس برای جمع آوری گرد و خاک و دیگر آلاینده های خشک استفاده می شود. برس های دیسکی جلو آلودگی های اطراف را به قسمت میای دستگاه هدایت می کنند و در نهایت این آلودگی ها توسط برس غلطکی که در زیر دستگاه قرار دارد به داخل مخزن هدایت می شوند. هر چه پهنای برس های دیسکی بزرگتر باشد، پهنای نظافت بیشتر شده و سرعت عمل دستگاه برای نظافت بالاتر می رود. از این رو استفاده از سوییپر های خودرویی که بزرگتر از نمونه های دستی هستند برای نظافت محوطه های وسیع کاربرد بهتری دارد.

 


مزایای استفاده از سوییپر در نظافت محوطه پایانه ها

سوییپر یا جاروب صنعتی نوعی از دستگاه های نظافت صنعتی هستند که کاربرد زیادی در نظافت و جمع آوری گرد و غبار و انواع آلاینده های خشک دارند. استفاده از دستگاه سویپر در نظافت محوطه های وسیعی مانند ترمینال ها راه حل مناسبی برای افزایش سرعت و کیفیت نظافت می باشد. صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها از دیگر دلایل برتری سویپر ها نسبت به شیوه های سنتی نظافت می باشد.

 


افزایش سرعت در نظافت با استفاده از دستگاه سوییپر

هر چه پهنای برس های دیسکی بزرگتر باشد، پهنای نظافت بیشتر شده و سرعت عمل دستگاه برای نظافت بالاتر می رود. از این رو استفاده از سوییپر های خودرویی که بزرگتر از نمونه های دستی هستند برای نظافت محوطه های وسیع کاربرد بهتری دارد. از سوی دیگر استفاده از شیوه های مکانیزه نظافت نسبت به شیوه های سنتی، سرعت عمل بیشتری دارد.

 
کاهش در هزینه ها

نظافت سنتی محوطه های وسیعی چون ترمینال ها و پایانه ها، به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز دارد. واضح است که هزینه های پرداخت شده برای تامین نیروی خدماتی و نهایتا پرداخت دستمزد به آنها، هزینه های زیادی را در بر می گیرد، اما با استفاده از سویپر های خودرویی علاوه بر افزایش سرعت در نظافت، با کاهش تعداد نیروی خدماتی، کاهش قابل ملاحظه ایی در هزینه ها ایجاد می شود. ضمن اینکه این مدل از سوییپر ها مجهز به صندلی کاربر می باشند و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی، دستگاه سویپر را هدایت می کند، در نتیجه کمتر خسته شده و باعث افزایش راندمان و بهره وری می شود.


 

سیستم پاشش آب و مکش بر روی برس ها

در دستگاه های سوییپر به منظور کنترل گرد و خاک ناشی از سیستم برس زنی از سیستم مکش و پاشش آب بر روی برس ها استفاده می شود. سیستم مکشی بکار رفته در برس های دیسکی مانع از انتشار گرد و خاک در فضا شده و با جمع آوری ذرات ریز  گرد و غبار، موجبات نظافت حداکثری توسط دستگاه سوییپر را فراهم می کند. علاوه بر این ها با استفاده از محافظ های لاستیکی در کنار برس ها می توان کیفیت نظافت را بیش از پیش ارتقا داد.

 
کاهش در مصرف آب

بر خلاف شیوه های سنتی که حجم قابل ملاحظه ایی از آب را برای نظافت استفاده می کردند، این دستگاه ها به گونه ایی طراحی شده اند که با حداقل میزان آب عملیات نظافت را انجام داده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.

گالری تصاویر

جاروی محوطه سرنشیندار پایانه ترمینال فرودگاه جارو محوطه ترمینال پایانه محیط اطراف سویپر جاروب جاروی محوطه با راننده، مشاوره خرید سوییپر، قیمت نظافت صنعتی پایانه های مسافر بری  مسافربری سویپر دستگاه های نظافت صنعتی.پایانه.ترمینال.پایانه.جارو جاروی مکانیزه .نظافت و بهداشت محیط.فرودگاه.پایانه جاروی سرنشیندار خودرویی . جاروی مکانیزه ترمینال نظافت و بهداشت محیط ترمینال.پایانه.فرودگاه.باند سویپر . سوییپر . سرنشیندار . سرنشین دار . مکانیزه جاروی محوطه کم مصرف.محیط.فرودگاه.پایانه.ترمینال

درخواست اطلاعات بیشتر