جاروی محوطه کارخانه

به منظور نظافت محیط های شهری و مراکز صنعتی بسیار بزرگ از دستگاه های نظافت صنعتی سرنشیندار استفاده می شود. سوییپر های صنعتی در سه نوع باطری دار، بنزینی و دیزل طراحی و تولید شده اند. از مدل های دیزل و بنزینی به منظور بهره وری بیشتر در محیط های بزرگ استفاده می شود. این دستگاه ها علاوه بر نظافت محیط داخلی کارخانه قابلیت نظافت محوطه کارخانه ها و صنایعی مثل صنعت تولید سیمان را دارا می باشند.  
جمع آوری گردوغبار از داخل شیارها و حفره ها توسط سوییپر

نظافت در فضاهای باز شهری بگونه ای است که سطوح مورد نظافت دارای پستی و بلندی ها و حفره های زیادی می باشد که باعث انباشته شدن آلودگی در خود می شوند. مخصوصا صنایعی مثل سیمان که دارای آلودگی محیطی بسیار وسیعی می باشد. سوییپر های صنعتی دارای قدرت نظافتی بسیار بالایی در نظافت و جمع آوری مواد هستند. مکش این دستگاه ها به قدری قوی است که تمامی گردوغبار داخل شیارهای سطوح را جمع آوری می کند.جمع آوری انواع مواد از سطوح مختلف

نظافت در سطوح شهری دارای آلودگی های متفاوتی می باشد مقداری از این آلودگی ها به صورت زباله های جامد می باشند و مقدار بیشتری به صورت گردوغبار و خاک می باشند. صنعت سیمان هردو این آلودگی ها را به طور ترکیبی دارد. برس های کناری وظیفه جمع آوری مواد از کناره ها را بر عهده دارند. برس مرکزی وظیفه انتقال مواد به داخل مخزن دستگاه را بر عهده دارد و مکش دستگاه وظیفه جذب و جمع آوری گردوخاک محیط را بر عهده دارد.
اقتصادی و بهره بالای کاری

بطور کلی استفاده از دستگاه های صنعتی دارای صرفه اقتصادی بسیار بالایی می باشند. این دستگاه ها به علت سرعت بسیار بالا و علکرد بسیار دقیقی که در نظافت دارند. مناسب نظافت مکان های صنعتی و بزرگ می باشند. استفاده از این دستگاه ها باعث می شود تا نیروی انسانی در عین افزایش کارایی به حداقل برسد.فلاپ جلوی برس نظافتی

نظافت با سویپر های صنعتی سرنشیندار در مراکز صنعتی مثل کارخانه سیمان که مواد با صورت گردوغبار هستند با پخش شدن گردوخاک در محیط همراه می باشد. به همین منظور از فلاپ های لاستیکی استفاده می کنند که بعد از برس زنی گردوغبار در محیط پخش نشوند و توسط سیستم مکش جذب فیلتر دستگاه شوند.   امکان نصب اتاقک روی کابین

کار کردن در صنایعی مثل سیمان که تولید آلودگی بسیار دارد کار بسیار دشواری است. نظافت آلودگی های این صنعت، همراه با پراکندگی گرد و غبار می باشد. برای حفظ سلامت کاربر بر روی دستگاه اتاقکی دقرار می دهند تا از برخورد گردوغبار با کاربر جلوگیری شود. داشتن اتاقک بر روی کابین دستگاه باعث می شود تا کاربر ساعات بیشتری را به منظور نظافت سطوح در نظر گیرد.  


تخلیه اتوماتیک زباله

فیلتر دستگاه سوییپر که گردوخاک ها و آلودگی های محیطی را به خود جذب می کند توسط سیستم ویبره دستگاه به صورت کامل تکانده می شود. تمامی زباله های جمع آوری شده توسط سوییپر صنعتی درون مخزنی قرار می گیرند تا در محلی مناسب تخلیه شوند این دستگاه دارای سیستم تخلیه مخزن به صورت هیدرولیکی می باشد. که بدون دخالت کاربر تا ارتفاع 1.5 متر از دستگاه بالا می رود و بصورت کاملا مکانیزه عملیات تخلیه را انجام می دهد.   
چراغ هشدار در حین کارکرد دستگاه

بر روی سوییپر های صنعتی سرنشیندار چراغی به معنای هشدار کارکرد دستگاه تعبیه گردیده تا تمامی افراد حاضر در محیط را از کارکرد خود آگاه سازد. این آگاه سازی باعث می شود تا در حین کارکرد دستگاه، ترددی در محیط صورت نگیرد چراکه ممکن است باعث خطرات بسیاری شود.


جلوگیری از بیماری های پوستی

آلودگی های صنایع بزرگ مثل صنعت سیمان باعث ایجاد بروز بیماری های پوستی و از بین رفتن پوشش گیاهی و آلودگی هوا می شود. جمع آوری و نظافت در اینگونه صنایع (صنعت سیمان) باعث عدم ایجاد چنین خطراتی در محیط می شود. هر کدام از این خطرات، خود باعث خساراتی به صنعت کاری می شود. که با دستگاه های نظافت صنعتی می توان از ایجاد ضررهای بسیار سنگین جلوگیری کرد.

گالری ویدئو

جارومحوطه صنعتی، جاروی محوطه خارجی، جارو محوطه ایت ماشین جارو زن خیابان،محیط های کارخانه های سیمان ماشین آلات نظافت صنعتی مخصوص کارخانه های سیمان جاروی محوطه با راننده،سویپر کارخانه_دستگاه مکانیزه ماشین آلات نظافت صنعتی کارخانه های سیمان،فولاد

درخواست اطلاعات بیشتر