زمین شوی انبار ها

در تمام صنایع، انبار یکی از مهمترین بخش ها برای نگهداری مواد اولیه و مواد تولید شده محسوب می گردد. در صنایع سیمان به دلیل حجم بالای گرد و خاک ناشی از تولید محصول تمام شده، سطوح سالن ها و انبار در این اماکن مستعد انواع آلودگی ها و حجم بالای گرد و خاک می باشد، مسلم است که استفاده از روش های سنتی همانند تی کشی دستی و جارو نمی تواند پاسخگوی مناسبی برای نیازهای نظافتی در این صنایع باشد، لذا بهترین روش استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نظافت صنعتی می باشد تا علیرغم بر طرف نمودن آلودگی ها و تامین سطوح بهداشتی محیط، باعث کاهش هزینه ها و افزایش بهر وری صنایع گردند. دستگاه های اسکرابر یا کف شوی صنعتی به واسطه طراحی ویژه ایی که دارند، بهترین گزینه برای نظافت موثر و با کیفیت سطوح انبار ها می باشند.

آشنایی با دستگاه اسکرابر صنعتی

دو مخزن مجزا برای آب تمیز و کثیف، یک یا دو برس دیسکی دوار، تی و موتور مکنده، اجزای اصلی دستگاه اسکرابر می باشند. اساس عملکرد دستگاه های کف شوی بر پایه سیستم برس زنی استوار است. پاشش آب و چرخش برس یا برس های دیسکی، تمامی ذرات آلاینده چسبیده به سطوح را نظافت نموده و شستشو می دهند. در نهایت آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی و موتور مکنده نصب شده در انتهای دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل شده و با یک عبور دستگاه کف شوی، سطوحی تمیز، درخشان و خشک ایجاد می گردد.

انواع دستگاه های اسکرابر از نظر نوع هدایت

دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته کف شوی های دستی و کف شوی های خودرویی تقسیم می شوند. در نمونه های دستی کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه، آن را هدایت می نماید، در حالیکه در نمونه های خودرویی کاربر روی دستگاه نشسته و  آن را هدایت می نماید.

ویژگی های دستگاه اسکرابر خودرویی در مقایسه با اسکرابر دستی

از آنجایی که در این مدل از اسکرابر ها کاربر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت داشته و موجب افزایش راندمان کاری و بهره وری می گردد. کف شوی های خودرویی پهنای شستشوی بیشتری از نمونه های دستی داشته و از این رو موجب تسریع در عملیات نظافت می شوند. بهره گیری از موتور های حرکتی در کف شوی های خودرویی موجب افزایش قدرت و فشار رو به پایین اعمال شده بر برس دستگاه می گردد که تاثیر قابل ملاحظه ایی در کیفیت نظافت دارد. مخازن این مدل از دستگاه به واسطه ابعاد بزرگتر دستگاه در مقایسه با نمونه های دستی بیشتر بوده و به تعداد دفعات کمتری برای تخلیه و تعویض آب مخازن در طول عملیات نظافت نیاز داشته و موجب تسریع در عملیات نظافت می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر در نظافت

همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن در دستگاه های کف شوی یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این دستگاه ها در نظافت می باشد. زیرا علاوه بر تسریع در زمان نظافت، هیچ گونه محدودیتی در دسترسی افراد به نقاط شسته شده ایجاد نکرده و با کاهش چشمگیر در زمان خشک شدن، موجب کاهش خطر سقوط در اثر لغزندگی سطوح می گردد. دستگاه های کف شوی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دارند.

نکات قابل توجه در هنگام خرید دستگاه اسکرابر

توجه به ابعاد محیط ، پهنای درب ها و معابر نظافتی و تناسب آنها با ابعاد دستگاه، نقش بسزایی در افزایش راندمان کاری و بهره وری دستگاه دارند. اسکرابر های خودرویی به واسطه پهنای شستشو بالا و ظرفیت بیشتر مخازن آب کارآیی ویزه ایی در نظافت محیط های وسیع دارند. توجه به چگونگی تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز دستگاه از دیگر موارد قابل توجه می باشد. در اماکنی که دسترسی به پریز برق با محدودیت هایی همراه است و یا حضور کابل برق در محیط مزاحمت هایی را برای افراد ایجاد می نماید، استفاده از کف شوی های باتری دار گزینه مناسب تری می باشد.

گالری تصاویر

شستشوی کف انبار با دستگاه اسکرابر کفشوی زمین شوی شستشوی کف انبار سالن سوله کارخانه شستشوی صنعتی کف شستشوی کف کف شوی انبار سوله کفشوی زمین شوی اسکرابر شستشوی کف دستگاه صنعتی ماشین مکانیزه شستشوی کف دستگاه شستشوی کف انبار سوله کارخانه سالن اسکرابر scrubber اسکرابر شستشوی کف دستگاه صنعتی کفشور سالن اسکرابر شستشوی زمین کفشوی زمین شوی اسکرابر صنعتی دستگاه های نظافت صنعتی شستشوی کف کفشوی کفشور کفشو شستشوی کف Floor cleaning Depot اسکرابر کفشوی کفشور شستشوی مکانیزه کف انبار سوله کارخانه محوطه کفشور

گالری ویدئو

شستشوی کف-انبار-سوله-کارخانه ماشین شستشوی کف انبار-اسکرابر-کفشوی-زمین شوی ماشین کفشویی انبار ها-اسکرابر-کارخانه-زمینشو-کفشور

درخواست اطلاعات بیشتر