واترجت صنایع سیمان

صنایع سیمان یکی از پر کارترین صنایع در کشور می باشد. این صنعت با تامین نیاز های بازار نقش مهمی در توسعه و پیشرفت کشور داشته است. این صنایع به واسطه ماهیت مواد اولیه، نوع فعالیت کارخانه و محصولات، الودگی بالایی داشته و نظافت و جمع آوری این آلاینده ها نقش مهمی در کیفیت محصولات تولیدی و افزایش طول عمر تجهیزات به کار رفته در این صنایع دارد. نشست گرد و خاک ناشی از مواد اولیه و محصولات تولیدی بر روی تجهیزات صنعتی می تواند نقش مهمی در کاهش کیفیت محصولات، عملکرد دستگاه ها و طول عمر مفید آنها داشته باشد. مسلم است که استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت در این اماکن کارآتیی چندانی نداشته و نمی تواند پاسخگوی نیاز های نظافتی مکان باشد. در حالیکه استفاده از دستگاه های مدرن و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده های صنعتی توانایی بالایی در نظافت و از بین بردن آلودگی ها در این صنایع دارند. واترجت صنعتی دستگاهی است که با پاشش پر فشار آب موجب نظافت، جرم گیری، پاک کنندگی، رسوب زدایی، لوله بازکنی، شستشوی نما، دیوار، مخازن، تاسیسات و تجهیزات شده و می تواند نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری ارائه دهد.

آشنایی با عملکرد دستگاه واترجت صنعتی

به منظور استفاده بهینه از شوینده های فشار قوی یا همان واترجت های صنعتی، دانستن مکانیزم عملکرد آنها می تواند بسیار موثر باشد. یک واترجت جریانی پر فشار از آب را تولید می کند که با انرژی بسیار بالایی به سطوح برخورد کرده و با ضربه زدن به ذرات آلاینده، آلودگی های چسبیده به سطح از روی آن جدا می کند. دو فاکتور مهم و اصلی در این دستگاه ها عبارتند از دبی یا سرعت آب خروجی و فشار آب. هر چه سرعت یا دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر می شود به عبارت دیگر، عملیات نظافتی در زمان کوتاه تری خامه می یابد و هر جه فشار آب خروجی بالاتر باشد، توانایی دستگاه برای نظافت و از بین بردن لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود.


کاربرد واتر جت صنعتی در صنایع سیمان

دستگاه واترجت صنعتی در صنایع سیمان با پاشش آب پر فشار ، آلودگی و کثیفی را از سطوح مورد نظر از بین برده و سطح را پاک می نماید. از این رو با افزایش فشار آب توانایی دستگاه برای نظافت آلودگی های عمیق افزایش می یابد. استفاده از نازل های گوناگون در دستگاه های کارواش صنعتی با تنظیم پاشش آب تاثیر بسزایی در افزایش سرعت نظافت دارند. از این رو استفاده از نازل های دوار به منظور نظافت آلاینده ها در صنایع مختلفی چون سیمان، با تنظیم پاشش آب نقش مهمی در سرعت و کیفیت عملیات نظافت دارد. از سوی دیگر استفاده از لنس ها و نازل ها امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم می نماید.


مزایای استفاده از کارواش صنعتی در صنایع سیمان

همانطور که پیش تر اشاره شد نظافت با ماشین آلات مکانیزه سرعت و کیفیت بالاتری از شیوه های سنتی دارد، در نتیجه دستگاه های واترجت در مقایسه با شیوه های سنتی سرعت بیشتری در نظافت داشته و از آنجایی که از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح استفاده می نماید توانایی بالایی در نظافت موثر و با کیفیت آلاینده ها می گردد. تنظیم و انتخاب فشار مناسب با نوع سطوح علاوه بر ارتقا کیفیت نظافتی مانع از وارد آمدن آسیب به سطوح می گردد. این دستگاه ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارند. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشند که موجب سازگاری آنها با محیط زیست گردیده است.

گالری تصاویر

whaterjet  water jet  واترجت  واتر جت آب سرد دستگاه واترجت آب سرد واترجت آب سرد شوینده فشار قوی واترجت واتر جت دستگاه واتر جت شوینده فشار قوی آب واتر جت  واترجت دستگاه واترجت فشار قوی  جت آب  واترجت آب سرد واترجت صنعتی جت آب دستگاه واترجت

درخواست اطلاعات بیشتر