وکیوم لودر یا مکنده کامیونی صنایع سیمان

صنایع سیمان به واسطه ماهیت مواد اولیه و محصول نهایی از جمله صنایعی می باشد که علاوه بر ایجاد و تولید انواu ذرات معلق، هدر رفت بالایی در میزان مواد اولیه دارد. ذرات بکار رفته در این صنایع ریز و سبک بوده و علاوه بر انتشار در محیط می توانند با نفوذ در بین اجزا و قطعات دستگاه های بکار رفته در صنایع سیمان نه تنها باعث خرابی و از کار افتادگی دستگاه شوند، بلکه عمر مفید آنها را کاهش داده و هزینه های گزافی را بر صاحبان صنایع تحمیل نمایند. از این رو جمع آوری و نظافت این صنایع نه تنها باعث ارتقا سطوح بهداشتی محل کار شده و مانع از بیماری پرسنل می شود بلکه به واسطه ماهیت ویژه ذرات می توانند مجددا به چرخه تولید بازگردند. مکنده کامیونی صنعتی یا وکیوم لودر یکی از انواع جاروبرقی صنعتی بوده و از جمله دستگاه هایی صنعتی نظافت می باشند که کاربرد گسترده ایی در صنایع دارند.

 

وکیوم لودر در صنایع سیمان

به طور کلی از یک وکیوم لودر در هر صنعتی که حجم آلودگی ها بسیار بالا است استفاده می گردد. یک دستگاه جاروبرقی صنعتی دیزلی با قرارگیری بر روی کامیون می تواند به یک مکنده پرتابل تبدیل شود که قادر است آلاینده های زیادی را با قدرت بالا مکش کرده و در مخازن حجیم ذخیره سازی کند. از این رو کاربرد این وسیله نظافتی تنها محدود به نظافت نبوده و به عنوان انتقال دهنده مواد نیز کاربرد دارند. یکی از رایج ترین کاربرد های این دستگاه صنایع سیمان می باشد. جمع آوری آلودگی های چسبنده، ذرات با قابلیت اشتعال، انواع مواد چگال و سنگین در حجم های بالا امری است که با استفاده از یک مکنده ثابت عموما با کیفیت لازم انجام نمی پذیرد، در این صورت می توان از وکیوم لودر یا مکنده های پرتابل و کامیونی بهره گرفت.

- ویژگی های مکنده کامیونی

مکنده کامیونی ، وکیوم لودر ، مکنده کامیونی صنایع سیماننسل جدید دستگاه های مکنده صنعتی سرعت بالایی در مکش حجم زیادی از آلایند ها دارند. از آنجایی که تخلیه و حمل مواد خیس و آبکی راحت تر از نقل و انتقال مواد خشک و سبک می باشد، این وکیوم لودر مجهز به سیستم پاشش آب در مخازن می باشند، از این رو آلاینده ها به راحتی و بدون ایجاد خطر تخلیه شده و بسیار مقرون به صرفه می باشد. مکنده کامیونی به لوله های طویلی مجهز هستند که امکان مکش مواد از عمق های بیشتر از ۴۰ متر را فراهم می کند. خرطومی های بلند و موتور های مکنده قوی دراین دستگاه ها اماکن مکش و جمع آوری مواد از ارتفاعات بالاتر از ۱۰۰ متر را به راحتی فراهم نموده است.
 


- مزایای استفاده از مکنده کامیونی در صنایع

مکنده کامیونی ، وکیوم لودر ، مکنده کامیونی صنایع سیمان ، نظافت صنایع سیمان دستگاه های مکنده کامیونی علاوه بر جمع آوری گرد و خاک و آلودگی های صنایع و نظافت محیط، می توانند به عنوان ابزاری برای جمع آوری و انتقال مواد به کار روند. مدل های جدید و پیشرفته دستگاه های مکنده کامیونی مخازن بزرگ و تکنولوژی ویژه ایی دارند که باعث افزایش کاربری این دستگاه ها در صنایع شده است. موتور های بکار رفته در مدل های پیشرفته و به روز دستگاه های مکنده کامیونی، علاوه بر سیستم مکش، مجهز به سیستم دمش نیز می باشند. با استفاده از سیستم دمش، مواد جمع آوری شده در مخزن مکنده کامیونی، می توانند بدون دخالت دست از مخزن تخلیه شده یا به چرخه تولید باز گردند. عدم ایجاد گرد و خاک در هنگام تخلیه یا انتقال مواد، از جمله ویژگی های اصلی این سیستم ها می باشد. از این رو بسیاری از صنایع به منظور ارتقا و دستیابی به سطوح بالاتری از سازگاری با محیط زیست، از دستگاه های مکنده صنعتی استفاده می کنند. سیلو های بکار رفته در صنایعی چون صنعتی سیمان فاقد دریچه در قسمت انتهایی بوده از این رو تنها راه تخلیه مواد انبار شده در این سیلو ها استفاده از دستگاه های مکنده کامیونی می باشد. از این رو با قرار دادن خرطومی دستگاه در داخل مخازن با مکش مواد می توان مخزن را تخلیه نمود.

محافظت ازسیلو های نگهدارنده کلینکر با مکنده کامیونی سیمان

مکنده کامیونی ، وکیوم لودر ، مکنده کامیونی صنایع سیمان کلینکر ها محصول واسط در صنایع سیمان بوده و در مخازن یا سیلو های بزرگ و مرتفعی نگهداری می شوند. عایق لاستیکی به کار رفته در محل اتصال سقف و بدنه سیلو با گذشت زمان در اثرغلظت بالای گرد و خاک ناشی از کلینکر ها، کارآیی خود را از دست داده و نمی تواند مانع انتشار گرد و خاک در فضا شود. از آنجایی که بیرون رفت و انتشار ذرات گرد و خاک از این مخازن، مغایر با قوانین و مقررات بوده و برای مناطق مجاور مشکل ساز می باشد، عایق های این مخازن نیاز به تعمیر و تعویض  دارند، اما تعمیر و تعویض این عایق های لاستیکی در حضور حجم عظیمی از گرد و خاک غیر ممکن می باشد، از این رو،  به منظور کنترل و تخلیه گرد و غبار از این مخازن در هنگام تعمیر و تعویض لایه عایق، از مکنده کامیونی صنعتی استفاده می شود.

 

گالری تصاویر

وکیوم لودر فوق قوی مناسب برای کارخانه های سیمان  مکنده وکیوم لودر قدرتمند مناسب برای صنعت سیمان  وکیوم لودر مکنده صنعتی جهت جمع آوری مواد پودری  وکیوم لودر مکنده مدیریت پسماند ساماندهی ضایعات وکیوم لودر فوق فشار قوی جمع آوری پسماند و مواد  مکنده بزرگ وکیوم لودر صنعتی بزرگ شرکت ابراهیم جارو وکیوم وکیوم لودر جاروبرقی مکنده فوق فشار قوی مکنده وکیوم لودر  مکنده  وکیوم دستگاه مکنده صنعتی وکیوم  وکیوم لودر  مکنده فوق فشار قوی  جارو کارخانه سیمان مکنده وکیوم وکیوم قوی  جاروبرقی وکیوم لودر صنعتی کارخانه سیمان شرکت ابراهیم مکنده وکیوم دستگاه صنعتی مکنده قوی قدرتمند جاروبرقی جارو وکیوم وکیوم لودر مکنده صنعتی مکنده صنایع سیمان ,;d,l g,nv وکیوم ,;d,l kzhtj wkujd مواد پودری مکند جاروبرقی صنعتی قدرتمند قدرت مکش بسیار بالا مکنده

گالری ویدئو

وکیوم لودر_قیمت دستگاه وکیوم لودر_مکنده فوق قوی

درخواست اطلاعات بیشتر