شستشوی ماشین آلات صنعتی

تولید سیمان همواره باعث ریزش گردوخاک و مواد سیمانی در حین جابجایی و نشست گردوغبار حاصله به داخل محیط می شود. این ریزش مواد در اثر گذر زمان و پاک نشدن از سطوح باعث چسبندگی می شوند که به روال عادی قابل نظافت نمی باشد. همواره آلودگی باعث ایجاد زیان هایی نیز می گردد که از جمله آنها می توان به کاهش تولید، عملکرد ناکافی ماشین آلات و افزایش بیماری ها و حوادث اشاره کرد. عمدتا این مشکلات در اثر پیچیدگی فرایند تولید و تنوع مواد استفاده شده در تولید آن صنعت رخ می دهد. از این رو شستشوی صنعتی ماشین آلات و تمیز نگه داشتن محیط کاری و وسایل نقلیه باعث افزایش توان و امنیت کاری شده و امری ضروری تلقی می گردد.


اهمیت شستشوی ماشین آلات صنعتی

شستشوی ماشین آلات صنعتی و کارواش صنعتیهمان گونه که اشاره شد یکی از موارد استفاده کارواش صنعتی در صنایع بزرگ شستشوی ماشین های حمل و نقل و دستگاه های صنعتی است. بطور کلی شستشوی ماشین های حمل سیمان به صورت دستی کاری غیر ممکن به نظر می رسد چرا که میزان آلودگی بر روی این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و به سختی از سطح ماشین پاک می گردد به همین منظور نیاز به دستگاهی با قدرت بسیار بالا است تا توانایی کندن این آلودگی های سخت از جسم را دارا باشد و در عین حال به بدنه ماشین نیز آسیبی نرساند به همین منظور از واتر جت های صنعتی به عنوان دستگاهی پر کاربرد در نظافت وسایل نقلیه استفاده می شود.

دستگاه واترجت صنعتی و شستشوی ماشین آلات صنعتی

شستشوی ماشین آلات صنعتی و واترجت صنعتی

امروزه دیگر شاهد روش های نوین در نظافت هستیم یکی از این روش ها شستشو و نظافت به وسیله واترجت صنعتی می باشد که با پاشش آب با فشار بسیار بالا توانایی جرم زدایی، رسوب زدایی، چربی زدایی و زنگ زدایی از سطوح را دارا می باشد. واتر جت صنعتی کاربردهای بسیار زیادی در صنعت سیمان دارد که از جمله آنها می توان به شستشوی ماشین آلات صنعتی و ساختمانی، شستشوی تاسیسات ساختمانی، شستشوی کف پارکینگ ها و دیوارها، شستشوی مخازن، شستشوی لوله ها و تاسیسات اشاره کرد. میزان کارایی و نوع عملکرد دستگاه های کارواش صنعتی به عواملی چون فشار آب خروجی، دمای آب خروجی و میزان آب خروجی بستگی دارد که با توجه به نیاز کاربر اساس انتخاب قرار می گیرد.

- ویژگی دستگاه کارواش صنعتی

به منظور انجام شستشوی ماشین آلات صنعتی دستگاه کارواش توانایی پاشش مواد شوینده به همراه آب با فشار بسیار بالا را نیز دارا می باشد از همین رو باعث می شود تا علاوه بر جرم زدایی، میکروب زدایی نیز به طور کامل انجام پذیرد. میزان فشار آب پاششی توسط واتر جت صنعتی قابل تنظیم می باشد و شما می توانید با تنظیم فشار آب خروجی دستگاه آن را مورد استفاده در مکانهای گوناگون و مصارف مختلف قرار دهید. امروزه دیگر از دستگاه واتر جت صنعتی به عنوان یک وسیله نظافتی نام برده نمی شود چرا که این دستگاه به دلیل موارد استفاده بسیار زیادی که دارد در مکانهای گوناگونی از جمله ساختمانی و اداری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

- کارواش آب گرم و حذف چربی

دستگاه کارواش صنعتی اب گرم با توانایی افزایش دمای اب خروجی درکنار افزایش فشار موجب می گردد تا شستشو و حذرف آلودگی های چرب و روغنی با سرعت بالاتر و کیفیت مناسب تری صورت گیرد. در نتیجه گاها برای شستشوی ماشین آلات صنعتی و یا تجهیزات موجود در مراکز صنعتی از دستگاه های آب گرم بهره گرفته می شود. یک واترجت آبگرم اساس کاری کاملا مشابهی با مدل آب سرد دارد با این تفاوت که این دستگاه ها به یک واحد ابگرم مجهز می باشند که بعد از پمپ تعبیه شده است. درنتیجه آب بعد از افزایش فشار، افزایش دما نیز یافته و قدرت شویندگی آن تا چندین برابر افزایش می یابد. نحوه عملکرد آبگرم ممکن است دیزلی و یا الکتریکی باشد که متناسب با مدل دستگاه متفاوت است.

- سایر امکانات دستگاه کارواش در شستشوی ماشین آلات صنعتی چیست؟

شستشوی ماشین آلات صنعتی و نظافت صنعتیدستگاه واترجت صنعتی شستشوی ماشین آلات صنعتی دارای نازل های گوناگونی می باشد چرا که بتوان از آن با سرعت و عملکرد بهتری استفاده نمود. از این نازل ها به روش های مختلفی چون پاشش سوزنی، پاشش دورانی و کاردکی به منظور عملکرد بهتر دستگاه استفاده می شود ضمن آنکه دسته های مختلفی با میزان خمیدگی های گوناگون جهت دسترسی هرچه بهتر به نقاط غیر قابل دسترس طراحی گردیده اند. همان گونه که اشاره شد می توان از مواد شوینده در نظافت با  واترجت صنعتی نیز استفاده نمود این استفاده به دو صورت میسر می باشد یکی ورود مواد شوینده قبل از پمپ به داخل دستگاه و دیگری ورود مواد شوینده بعد از پمپ به صورت مجزا بر روی تفنگی دستگاه انجام می شود به خاطر داشته باشید که اگر مواد شوینده قبل از پمپ به دستگاه وارد شود هیچ افت فشاری در دستگاه نخواهیم داشت اما باعث کاهش عمر مفید پمپ می شود چرا که وجود مواد شوینده در داخل پمپ به مرور زمان باعث کاهش عمر مفید پمپ به صورت غیر محسوس خواهد شد. اما اگر پاشش مواد شونده بعد از پمپ انجام شود هیچ گونه محدودیتی در استفاده از نوع مواد شوینده نخواهد بود اما میزان فشار خروجی نصف خواهد شد . شایان ذکر است که تمامی قطعات داخلی دستگاه دارای جنس بسیار مرغوبی ( پمپ آب ضد زنگ از آلیاژ برنج و پیستون هایی با پوشش سرامیکی و واشر های مسی ) می باشند و عمر مفید دستگاه بسیار بالا می باشد.

گالری تصاویر

شستشو شستشوی ماشین آلات سنگین واترجت شوینده فشار نظافت صنعتی ماشین الات سنگین باری باربری میکسر دستگاه مکانیزه شستشوی ماشین آلات سنگین صنعتی سیمان شستن میکسر کامیون کانتینر واترجت شستن سریع میکسر شستشوی آسان و سریع دستگاه شوینده فشار قوی میکسر  شستشوی آسان و سریع لیفتراک تجهیزات صنعتی  کامیون واترجت  واتر جت  شوینده فشار قوی  جت آب  شویند دستگاه شوینده فشار قوی آب گرم و سرد کارخانه سیمان شستشوی چرخ  شستن لیفتراک شستشو  شوینده قوی  آب شیوه نوین شستشوی شستشو ماشین آلات صنعتی لیفتراک آب شستن ماشین های سنگین  واترجت نظافت صنعتی ماشین شستشوی ماشین های سنگین باری باربری شستن ماشین نظافت صنعتی ماشین های سنگین کامیون میکسر لیفتراک شستشوی ماشین در گاراژ کارواش دستی سنتی کامیون شستشوی ماشین با سرعت و کیفیت بالای نظافت کارواش

درخواست اطلاعات بیشتر