کفشوی ساختمان های صنایع پتروشیمی

سطوح کف راهرو ها و پارکینگ ها در ادارات و سازمان ها از جمله قسمت هایی می باشند که به علت تردد بالا و ازدحام جمعیت مستعدد انواع آلودگی ها می باشند. آلودگی این سطوح منجر به کاهش سطوح بهداشتی محیط شده و می تواند سلامت افراد را به مخاطره بی اندازد. از سوی دیگر عدم رسیدگی مناسب و به موقع به سطوح کف علاوه بر کاهش در جلوه های بصری، کاهش عمر مفید آنها را نیز در پی دارد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت این اماکن علاوه بر اینکه بسیار زمانبر بوده و هزینه ی بالایی را در بر می گرد، کیفیت مطلوبی نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی جنین محیط هایی را فراهم آورد. از این رو استفاده از شیوه های نوین نظافتی و ماشین آلات صنعتی چون دستگاه های اسکرابر علاوه بر تسریع در عملیات نظافت و ارتقا کیفیت آن می توانند نقش موثری در بهبود و ارتقا سطوح بهداشتی محیط داشته باشند.

اساس عملکرد دستگاه اسکرابر

اسکرابر ها دستگاه های صنعتی نظافت می باشند که با بهره گیری از سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به زمین را شستشو داده و با مکش کامل آب کثیف ناشی از شستشو، سطوحی عاری از آلودگی، درخشان و کاملا خشک ایجاد می کنند. دستگاه های کف شوی به منظور ارتقا کیفیت نظافت و شستشو مجهز به دو مخزن اب تمیز و آب کثیف بوده و هموواره از پاشش آب تمیز بر روی برس و سطوح کف استفاده می نمایند.


دسته بندی اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو گروه اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. اسکرابر های سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می نماید. در حالیکه در نمونه های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده در ساختار دستگاه، آن را هدایت می نماید.


مقایسه اسکرابر دستی و کف شوی سرنشین دار

اسکرابر های دستی در مقایسه با اسکرابر های سرنشین دار ابعاد کوچکتر و وزن سبک تری داشته و از این رو، به فضای کمتری برای نگهداری نیاز دارند. پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه های اسکرابر ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه داشته و از این رو پهنای شستشوی دستگاه های سرنشین دار نسبت به دستگاه های دستی بیشتر می باشد. کف شوی های دستی به واسطه ابعاد کوچک و فشره ایی که دارندريال قدرت مانور بالاتر و قابلیت جا به جایی بیشتری از کف شوی های سرنشین دار داشته و برای نظافت معابر باریک و متراکم و فضا های محدود کارآیی ویژه ایی دارند.
مزایای استفاده از اسکرابر ها به جای شیوه های سنتی نظافت

دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی از مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که باعث انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شد، این دستگاه ها همواره از آب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح کف استفاده می نمایند. سیستم مکش و تی نصب شده در قسمت انتهایی دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی با مکش حداکثری آب سطوح خشک ایجاد نموده و بر خلاف شیوه های سنتی نظافت هیچ گونه محدودیتی در دسترسی و تردد افراد به نقاط شسته شده ایجاد نمی نماید. سرعت عمل بالای این دستگاه ها باعث کاهش چشمگیری در زمان نظافت شده و با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، کاهش در هزینه را در پی دارندبه منظور ارتقا کیفیت نظافتی و یا ضذ عفونی سطوح می توان از مواد شوینده نیز در مخزن آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود.از آنجایی که حجم آب و مواد شوینده مصرفی در اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت بسیار پایین می باشد، این دستگاه ها سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. 

گالری تصاویر

اسکرابر  کفشوی  زمینشوی شستشوی کف  شستن زمین شستن زمین با دستگاه اسکرابر  زمین شوی  شستن زمین ماشین شستشوی زمین اسکرابر زمین شوی کف شوی اداره شستشوی کف با دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی اسکرابر کف شستن لابی شست شوی کف شستن راهرو اسکرابر کف شوی نو شیوه نوین شستشو ساختمان های اداری کف ساب کفساب کف نظافت راهرو با اسکرابر  کف شوی  دستگاه مکانیزه دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی لوازم نظافت صنعتی کف شو لوازم نظافت صنعتی  تجهیزات شستشو  اسکرابر کفشو نظافت لابی شست شو راهرو شستشو پارکینگ نظافت صنعتی

درخواست اطلاعات بیشتر