شستشوی سالن های تولید کارخانه سرامیک

کارخانجات و محیط های تولید سرامیک همیشه پر از گرد و غبار است و به گونه ای که هر روز یک لایه ضخیم بر روی کف که معمولا از جنس اپوکسی است ، قرار میگیرد . نظافت چنین محیط هایی توسط نیروی انسانی با ابزار نظافت سنتی کار زمان بر و خسته کننده است . برای صرفه جویی در زمان ، پول و انرژی ،  دستگاه های نظافتی اسکرابر پیشنهاد می شوند . زمین شوی های صنعتی (اسکرابر) علاوه بر صرفه جویی در زمان و وقت ، در پروسه تولید شما خللی وارد نیاورده و شما به راحتی میتوانید محیط تمیز با کیفیت نظافتی بالا داشته باشید . این دسته دستگاه های نظافتی ، در دو گروه کفشوی سرنشین دار و زمین شوی دستی ارائه میگردد که به کمک برس های دیسکی و سامانه ی مکش قدرتمند دستگاه ، ضمن شستشوی محیط به خشک کردن همزمان سطح می پردازند تا بهداشت و نظافت را در سطحی مطلوب تامین نمایند .اسکرابر سرنشین دار و مزیت های آن

 دستگاه زمین شوی صنعی (اسکرابر) به عنوان دستگاهی مکانیکی جهت شستشو و نظافت محیط های صنعتی نظیر کارخانه های سرامیک ، با بهره مندی از قدرت چرخش و برس زنی برس های دیسکی ، ضمن از بین بردن آلودگی ها ، در پاکیزه و درخشان سازی سطح کمک نماید. شستشو و خشک کردن همزان سطوح در تمامی اسکرابر های کوچک دستی گرفته تا اسکرابر های خودرویی امری اساسی تلقی می شود .  لذا دستگاه کف شوی با بهره مندی از این سیستم در برقراری نظافت و بهداشت محیطی گام موثری بر می دارد.

 اسکرابر دسیتی و سرنشین دار در کارخانه سرامیک

در شستشوی و نظافت سطوح مختلف در صنایع سرامیک و پاکیزه سازی انبار ها و محوطه کارخانه های سرامیک ، دستگاه های اسکرابر در مدل های دستی و سرنشین دار ، به خوبی از پس انجام مسولیت های شستشو و نظافت سطوح برآمده و زمینه را در ایجاد محیطی پاکیزه و سالم فراهم می آوردند. با توجه به گستردگی فضا در کارخانه های سرامیک و انبار های آن ، استفاده از دستگاه های اسکرابر سرنشین دار در فراهم آوردن محیطی پاکیزه می تواند علاوه بر افزایش سرعت انجام عملیات ، کیفیت نظافتی را بهبود می بخشند و به طور کلی تفاوتی که نسبت به دستگاه های دستی رقم می زنند، مربوط به سرعت کاری می باشد که سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می گردد.

 اسکرابر چگونه محیط کارخانه را شستشو و نظافت می نماید؟

به طور کلی و در تمامی دستگاه های زمین شوی ، ابتدا آب و مواد شوینده را از مخزن آب تمییز به  سطح پاشش نموده  و سپس به برس زنی سطح به منظور تمییز شدن سطح و از بین بردن آلودگی ها می پردازد. پس از پایان برس زنی ، به منظور جمع آوری آب پاشیده شده بر روی سطح زمین، در قسمت عقب دستگاه یک تی لاستیکی تعبیه شده است و توسط بست های قابل تنظیم دارای حرکت آزادنه بوده و امکان تمیز نمودن ناهمواری های سطح را دارد. تی دستگاه زمین شوی ، آب های آلوده را جمع کرده و به وسیله موتور مکنده و شلنگ مکش به داخل مخزن آب کثیف هدایت می کند. پهنای تی در اسکرابرهای خودرویی متناسب با پهنای برس افزایش می یابد. و دستگاه با بکار گیری این عملیات ، قادر به شستشوی و خشک کردن همزمان سطح می باشد.

 


 

حجم مخازن اسکرابر

حجم مخزن آب دستگاه های شستشوی کف  (اسکربر) ، وابسته به ابعاد دستگاه می باشد و در نتیجه یک اسکرابر سرنشین دار از مخزن آب بزرگ تری برخوردار است. هنگامی که دستگاهی با ظرفیت بیشتری مورد استفاده قرار گیرد، آب مصرفی در بازه زمانی طولانی تری  تمام می شود و نیازی به پر کردن دوباره مخزن در حین انجام عملیات شستشو نمی باشد.

 

 


افزودن  مواد شوینده 

گاهی اوقات کاربران ترجیح می دهند به منظور بهبود کیفیت تمیزی و شستشو، به همراه اسکرابر از مواد شوینده استفاده نمایند؛ از همین رو می توان به تمامی دستگاه های زمین شوی از جمله اسکرابر سرنشین دار مواد شوینده غیر خورنده اضافه نمود که به PH آن در بازه ۶٫۵ تا ۹ قرار دارد و به این ترتیب فرآیند شستشو با کیفیت مطلوب تر انجام می پذیرد. با توجه به نسبت ترکیب با آب مواد شوینده مورد نظر و هم چنین میزان آلودگی سطح، حجم مشخصی از این مواد به مخزن اسکرابر اضافه می گردد.

 

 

 

گالری ویدئو

زمین شوی مناسب کارخانه های تولید_کفشوی صنعتیم قوی کفشوی_اسکرابر_شستشوی کف_کارخانه کاشی و سرامیک،چینی شستشوی انبار_سالن تولید_کارخانه کاشی،سرامیک،چینی نظافت و بهداشت محیط کارخانه های کاشی و سرامیک.چینی اسکرابر_دستگاه شستشوی کف_کارخانه_کاشی_سرامیک

درخواست اطلاعات بیشتر