شستشوی لوله در کارخانه سرامیک

لوله ها، قطعات و تجهیزات موجود در صنایع مختلف، مستعد جذب آلودگی می باشند. این آلودگی ها به مرور زمان انباشته شده و افراد در از بین بردن آن ها با مشکل روبرو می شوند. باقی ماندن آلودگی ها همچنین بهداشت محیط را پایین آورده و بر روی طول عمر قطعات تاثیر گذار است. صنایع سرامیک از جمله صنایعی است که در تاسیسات خود از لوله و تجهیزاتی بهره می برند که مستعد جذب آلودگی اند. از بین بردن آلودگی های تاسیسات این صنایع، به راحتی امکان پذیر نبوده و نیازمند استفاده از تکنولوژی های روز می باشد. یکی از این تجهیزات پر کاربرد، دستگاه واترجت صنعتی می باشد. این دستگاه، آب را با فشار بالا بر روی سطوح پاشیده و در کم ترین زمان آلودگی ها را از بین می برد. دستگاه های واتر جت کیفیت نظافت را چند برابر نموده و به جهت مصرف کم آب و مواد شوینده سازگاری خوبی با محیط زیست دارند.


معرفی دستگاه واتر جت صنعتی

واترجت صنعتی یکی از دستگاه های نظافتی کارآمد جهت از بین بردن آلودگی های سطح زمین، تجهیزات و دستگاه ها می باشد. این دستگاه، با پاشش آب پر فشار، آلودگی های سطحی و عمیق را از روی سطوح جدا می نماید. واتر جت از بخش های مختلف پمپ، موتور، شلنگ فشار قوی، تفنگی، لنس و نازل تشکیل شده است. برای انجام عملیات نظافت، ابتدا آب مورد نیاز دستگاه از یک منبع ورودی به داخل پمپ دستگاه می رود. پمپ واترجت ، آب را با فشار بالا به سمت شلنگ فشار قوی، لنس و نازل می فرستد. لنس اتصال دهنده تفنگی و نازل شوینده فشار قوی و نازل نیز تعیین کننده نحوه پاشش آب می باشد. نازل های دوار برای انجام عملیات های سنگین و از بین بردن آلودگی های عمیق، نازل تخت با زوایای پاشش کوچک برای عملیات هایی چون رنگ بری و تخریب بتن و نازل های با زاویه پاشش بزرگ جهت شستشوی محیط های خانگی، فضای سبز و وسایل نقلیه کاربردی می باشد.


انواع گوناگون واتر جت

واترجت ها از نظر دمای آب ورودی به دو دسته واتر جت آب گرم و آب سرد تقسیم می شوند. واترجت های آب سرد برای کاربرد های عمومی و نمونه های آب گرم بطور ویژه جهت از بین بردن آلودگی ها عمیق روغنی و چرب استفاده می شوند. شوینده های فشار قوی آب گرم برای افزایش دمای آب، از سامانه های گرم کن بهره می برند. این سامانه ها از نوع دیزلی و الکتریکی بوده و بعد از پمپ دستگاه قرار می گیرند. دسته بندی دیگر واترجت ها، از نظر تفاوت در منبع تغذیه می باشد. سوخت های فسیلی و جریان برق تامین کننده منبع تغذیه واتر جت ها به حساب می آیند. از نظر فشار کاری دستگاه نیز، واتر جت ها را می توان به دو دسته فشار قوی و فوق فشار قوی تقسیم نمود. واتر جت های فشار قوی برای امور روزانه شستشوی و نظافت در محیط های خانگی، شهری و صنعتی و نمونه های فوق فشار قوی برای انجام عملیات های سنگین روزانه از جمله رنگ بری و تخریب بتن طراحی شده اند.

استفاده از واترجت صنعتی برای شستشوی لوله

یکی از کاربرد های مهم واترجت ها، شستشوی سطح تجهیزات و دستگاه ها می باشد. این تجهیزات که در بسیاری از محیط ها صنعتی وجود دارد، مستعد جذب آلودگی هستند. جرم، آلودگی ها روغنی و رسوبات از جمله این آلودگی ها بوده که با انتخاب یک واترجت به راحتی از بین می روند. واتر جت ها آلودگی های عمیق را با مصرف آب کم از بین برده و این حیث دوستار محیط زیست به حساب می آیند. انتخاب واترجت با فشار کاری بالا در این زمینه تاثیر گذاری بهتری دارد. البته واترجت های آب گرم قدرت از بین برندگی بیشتری داشته و در رفع آلودگی های روغنی و جرم ها کاربردی تر است.

گالری تصاویر

شستشوی لوله تاسیسات قطعات جرم گیری رسوب گیری صنعتی شستشوی تاسیسات قطعات لوله مخازن جرم گیری کاشی جت شستشوی لوله های صنعتی واترجت جرم گیری لایه برداری شستشوی لوله جرم گیری رسوب برداری لایه برداری جت آب شستشوی لوله لوله بازکن صنعتی تاسیسات صنعتی جرم

گالری ویدئو

شستشوی لوله-واترجت-دستگاه واترجت شستشوی لولله با واترجت صنعتی-واترجت

درخواست اطلاعات بیشتر