جاروب مکانیزه کارخانه سرامیک

کارخانجات کاشی و سرامیک از جمله کارخانه هایی هستند که غالبا به انبارها، سالن ها و محوطه های بزرگ مجهز می باشند. با توجه به نوع مواد مورد استفاده در صنعت سرامیک که غالبا پودری و ریز دانه می باشند، که در طولانی مدت می توانند باعث بروز بیماری های ریوی و انواع آلرژی ها و ناراحتی های چشمی شوند. در نتیجه نظافت مداوم بخش های مختلف یک کارخانه سرامیک و حذف گرد و غبار موجود در فضا از اهمیت بالایی برخوردار است. نظافت پیوسته در یک کارخانه سرامیک نه تنها روشی موثر در جلوگیری از بیماری می باشد، بلکه ایجاد یک محیط کار پاکیزه بر روحیه کارکنان تاثیر مثبت گذاشته و در مجموع باعث افزایش بازده و عملکرد بهتر آنها می شود. جمع آوری گرد و خاک از سطوح سالن و انبار به روش سنتی ( جارو و تی ) کار ساده ای نیست و تامین سطح مطلوبی از بهداشت در محیط انبار و سالن ها در گرو استفاده از دستگاهی می باشد که بتواند با سرعت و کیفیت بالا سطوح انبار کارخانه های کاشی ، سرامیک و چینی را تمیز نماید. سوییپر صنعتی دستگاهی است که چنین قابلیت هایی را نشان داده و برای کاربرد در محوطه های وسیع کارخانه های سرامیکی بسیار ایده آل می باشد.خرید یک سوییپر صنعتی دارای مزایای متعددی برای کارخانه شما می باشد که برخی از آنها عبارتند از:


حداکثر سودمندی


از آنجائیکه دستگاه های سوییپر صنعتی غالبا به کنترل پنل کاربرپسند مجهز می باشند، نیازی به صرف هزینه های گزاف و زمان طولانی برای آموزش کاربران نمی باشد. با استفاده از این دستگاه نگرانی پیرامون تأمین و نگهداری سطح استاندارد بهداشت در محیط کارخانه حذف شده و مسئولین ذیربط می توانند بر افزایش بازده و دست یابی به سود بیشتر تمرکز نمایند. با توجه به سهولت کاربرد دستگاه سوییپر و تجهیز آن به کنترل کننده هایی با عملکرد ساده، دستیابی به حداکثر بازده به راحتی امکان پذیر است.تامین استانداردهای بالای نظافتی توسط دستگاه سوییپر


یکی از مهم ترین مزایای سوییپر های صنعتی عملکرد پیوسته آنها در نشان دادن استانداردهای بالای نظافتی می باشد. دستگاه سویپر با برخورداری از موتورهای قدرتمند می تواند سالن های بزرگ کارخانه، انبارها و محوطه بیرونی آن را با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان تمیز نماید. این دستگاه قادر به حذف آلودگی، گرد و خاک و زباله های جامد کوچک موجود بر روی انواع سطوح سخت می باشد و نتیجه ای پایدار بر جای می گذارد. در نتیجه مسئولین کارخانه می توانند نسبت به پاکیزگی محیط کار خود با کمک دستگاه سوییپر اطمینان خاطر حاصل نمایند.

هزینه پایین تعمیرات


برخلاف سایر تجهیزات صنعتی، سوییپر ها قادر به مقاومت در برابر شرایط و موقعیت های نظافتی متفاوت می باشند. این دستگاه حتی اگر در ابتدا، گران قیمت به نظر آید، در طولانی مدت بعلت دقت و پایداری بالا، از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. دستگاه های سوییپر صنعتی غالبا با تجهیزات جانبی با کیفیت عرضه می شود که به ندرت نیازمند تعویض و تعمیر می باشند. البته خریدار می تواند پیش از خرید دستگاه از خدمات پس از فروش و گارانتی های مربوطه آگاهی حاصل نماید.


اجزاء ایمن


تأمین ایمن ترین ابزارهای مکانیکی برای کارکنان از وظایف اصلی مسئولین کارخانه به شمار می آید. ماشین های دارای اجزاء ایمن علاوه بر تضمین کیفیت عملکرد، خطر حوادث ناشی از کار و جراحات مرتبط را کاهش می دهند و از هزینه های قانونی و بالای بیمه و ... بعلت شکایت کارگر جلوگیری می کنند. دستگاه های سویپر صنعتی بعلت برخورداری از اجزای به دقت طراحی شده و مطابق با استانداردهای ایمنی، عملکردی ایمن و دقیق را تضمین می نمایند. همچنین طراحی ارگونومیک این دستگاه به کاربر اجازه می دهد که به سهولت هر چه تمامتر و با صرف کمترین انرژی در هر مکان و هر زمان از دستگاه استفاده نماید.

ساختار مقاوم و محکم


دستگاه های سوییپر طراحی شده برای کاربرد در محیط های صنعتی نظیر کارخانه ها، به خوبی در برابر آسیب دیدگی ناشی از فرسودگی و شکست مقاومت می نمایند. طراحی و شکل بدنه دستگاه های جاروب خیابانی به گونه ای است که برای کاربرد در هر موقعیتی مناسب هستند و به راحتی دچار خراش و ترک و فرورفتگی و ... نمی شوند. از سوی دیگر طراحی ماشین به گونه ای است که از بخش های داخلی دستگاه به خوبی محافظت صورت می گیرد و احتمال آسیب دیدگی آنها بسیار کم می باشد. این ویژگی ها حفظ شرایط و عملکرد بهینه سوییپر و عمر مفید بالای آن را تضمین می نماید.


دستگاه های سوییپر صنعتی به دلایل متعدد برای کارخانه های سرامیک، کاشی و چینی سودمند و کارآمد می باشد. البته پیش از خرید یک دستگاه باید کنترل گرهای دستگاه، ایمنی بخش های مختلف آن و ضمانتنامه های مربوطه به دقت چک شود در این صورت کارآمدی و ارزش دستگاه سوییپر خریداری شده تضمین می گردد.

گالری تصاویر

سویپر  سویپر سرنشیندار شرکت ابراهیم  جارو انبار سویپر جارو کارخانه کاشی سرامیک چینی کارخانه جاروی جارو سرنشیندار کارخانه کاشی سرامیک چینی گرانیت سویپر نظافت محوطه کارخانه کاشی سرامیک چینی جارو نظافت سالن و انبار کارخانه های بزرگ با سویپر جارو سویپر جارو جاروب جمع آوری زباله کارخانه کاشی چینی سویپر سرنشیندار نظافت محوطه کارخانه های کاشی جارو قابلیت تخلیه زباله گرد و خاک محیط خارج کارخانه جار سویپر سرنشیندار سویپر سوییپر سوییپر سرنشیندار جارو جارو جاروب سرنشیندار نظافت کارخانه کاشی سرامیک کف سویپر  جاروی محوطه نظافت سالن  انبار سوییپر سویپر جاروی محوطه سرنشیندار جارو جارو صنعتی جاروی صنعتی سرنشیندار سویپر کارخانه سوئیپر سوییپر دستگاه سویپر سویپر سرنشیندار  جاروب سرنشیندار جاروبرقی سرنشیندار  سویپر  سوییپر  سرنشیندار

گالری ویدئو

سویپر  __ سویپر سرنشیندار _ سوییپر __ کارخانه

درخواست اطلاعات بیشتر