کف شوی محوطه کارخانه سرامیک

در کارخانه های کاشی و سرامیک حفظ بهداشت محیط انبار و سالن های تولیدی به دلیل وجود گرد و خاک ناشی از مواد اولیه تولید کاشی، سرامیک و چینی دشوار می باشد. متاسفانه حجم این آلاینده ها در صنعت چینی سازی و سرامیک بالا بوده و با نشست بر روی دستگاه های صنعتی و محصولات تولیدی نه تنها باعث کاهش عمر مفید دستگاه ها و کیفیت محصولات تولیدی می شوند، بلکه با ورود به سیستم تنفسی افراد حاضر و شاغل در محیط، می توانند موجبات بیماری های تنفسی و آلرژی را در آنها ایجاد کنند. از این رو نظافت مستمر و پی در پی در این صنایع نقش مهمی در سلامت پرسنل و افزایش بهره وری دستگاه ها و محصولات ایفا می کند. البته حجم بالای گرد و غبار از یک سو و وسعت بالای این کارخانه ها منجر به نا کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت و جمع آوری گرد و غبار این اماکن شده است. از این رو استفاده از ماشین آلات صنعتی نظافت مانند اسکرابر ها یا کف شو های صنعتی می تواند راه حل مناسبی برای مشکل نظافت در این کارخانه ها باشد. اسکرابر یا زمین شوی، دستگاهی مکانیزه برای شستشوی زمین است که قابلیت شستشو و خشک کردن کلیه سطوح مسطح را بصورت همزمان دارا می باشد. نظافت موثر و با کیفیت همراه با سرعت بالای این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی، لزوم استفاده از آنها را بیش از پیش آشکار می نماید.

انواع اسکرابر صنعتی

اسکرابر ها ماشین آلاتی مکانیزه برای نظافت صنعتی بوده و در دو مدل دستی و سرنشین دار تولید می شوند. مدل های دستی ابعاد کوچکتری نسبت به نمونه های سرنشین دار یا خودرویی داشته و به همین منظور برای نظافت  فضاهای محدود و متراکم مناسب می باشند. در این مدل از اسکرابر ها کاربر با قرار گرفتن درپشت دستگاه آن را هدایت می کند، اما بر خلاف نمونه های دستی اسکرابر های خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی، دستگاه را هدایت می نماید، از این رو کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه نظافت داشته و همین امر تاثیر بسیار زیادی در افزایش راندمان کاری و نهایتا افزایش بهره وری می گذارد. علاوه بر این پهنای شستشو در مدل های خودرو بیشتر از نمونه های دستی بوده، که باعث کاهش زمان لازم برای نظافت می شود. از این رو استفاده از نمونه های خودرویی اسکرابر برای نظافت محوطه های وسیع کارخانه های چینی و سرامیک مناسب تر از نمونه های دستی می باشد. 


مزایای استفاده از اسکرابر های صنعتی در کارخانه های سرامیک

همانطور که پیش تر اشاره شد، اصلی ترین آلاینده ها در صنعت سرامیک و کاشی سازی گرد و غبار ناشی از مواد اولیه مصرف شده در این صنایع می باشد. استفاده از شیوه های سنتی نظافت به خاطر حجم بالای آلاینده های نشست کرده بر روی سطوح کف و وسعت بالای محوطه در این صنایع غیر ممکن است، اما بر خلاف شیوه های سنتی، اسکرابر های صنعتی توانایی لازم برای نظافت این اماکن را دارا می باشند. اسکرابر ها یا کف شو های صنعتی علاوه بر شستشوی سطوح و بر طرف کردن آلاینده های چسبیده به سطوح، می توانند ذرات گرد و غبار روی سطوح را نیز جمع آوری نمایند.
کاهش در هزینه ها با استفاده از اسکرابر

استفاده از نیروی انسانی برای نظافت کارخانه های کاشی و سرامیک علاوه بر اینکه صرفه اقتصادی نداشته بلکه در برخی موارد منجر به تحمیل هزینه های اضافی برای این صنایع خواهد بود، اما استفاده از اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل توجه ایی در کاهش هزینه ها خواهد داشت. اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های سنتی از حجم کمتری از آب استفاده می کنند در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف آب و هزینه ها می شوند.

کیفیت بالای نظافت با استفاده از کف شوی های صنعتی

در شیوه های سنتی نظافت از یک سطل و تی برا ینظافت استفاده می شد، و پس از اولین شستشوی تی کثیف در سطل، آب سطل کثیف شده و در ادامه روند نظافتی نه تنها آلودگی را تمیز نمی کرد بلکه باعث انتشار آنها به نقاط دیگر نیز می شد، اما بر خلاف شیوه های سنتی اسکرابر ها به گونه ایی طراحی شده اند که از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. به عبارت دیگر اسکرابر ها هماره از آب تمیز برای شستشوی سطوح استفاده می کنند.گالری تصاویر

اسکرابر اسکرابر صنعتی کفشوی کف شوی کفشور اسکرابر صنعتی کف شوی کفشور شستشوی کف کفشوی اسکرابر کف شوی زمین شوی کفشور زمینشو نظافت صنعتی اسکرابر اسکرابر سرنشین دار زمین شوی کفشور صنعتی اسکرابر دستگاه نظافت صنعتی کف شوی کفشور زمین شوی اسکرابر کفشور کف شوی نظافت صنعتی شستشوی کف زمین اسکرابر اسکرابر صنعتی کف شوی زمین شوی شستشوی کف دستگاه اسکرابر اسکرابر صنعتی ماشین شستشوی کف کفشوی کفشوی اسکرابر نظافت شستن کفشور اسکرابر صنعتی کفشو اسکرابر اسکرابر صنعتی کفشوی زمین شوی کفشور زمینشوی اسکرابر صنعتی کف شوی زمین شوی ماشین کفشوی اسکرابر صنعتی اسکرابر سرنشیندار نظافت صنعتی کفشور اسکرابر   کفشوی   hs;vhfv   scrubber دستگاه اسکرابر اسکرابر صنعتی کفشوی کفشور زمین شوی اسکرابر سرنشین دار اسکرابر صنعتی ماشین شستشوی کف

گالری ویدئو

اسکرابر-شستشوی کف انبار های بزرگ-کارخانه-کاشی

درخواست اطلاعات بیشتر