مکنده صنعتی کارخانه جات نساجی

کارخانه های نساجی، ریسندگی و بافندگی دارای انواع مختلف آلودگی هستند که باید این آلودگی ها به طور مدتب از محیط جمع آوری گردند.وجود آلودگی های مختلف در چنین محیط هایی، علاوه بر کاهش کیفیت محصولات تولیدی، موجب ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه ها نیز می گردد. آلودگی های میحیطی و پرز و نخ های موجود در کارخانجات نساجی در صورتی که جمع آوری نگردند ممکن است باعث ایجاد حساسیت های تنفسی کارکنان نیز گردد. صنعت نساجی به دلیل سر و کار داشتن با نخ و پرز نیازمند دستگاهی است که بتواند تمام نیاز های این صنعت را اعم از جمع آوری پرز، خاک، آب، روغن و مواد گوناگون برآورده سازد. مکنده صنعتی به گونه ای طراحی شده که با قدرت مکش بسیار بالا قابلیت جمع آوری مواد خشک، پودری، مایع و مواد خطرناک از جمله مایعات شیمیایی، روغن، براده، پلیسه، آب و خاک، تر و خشک، خاکستر، لجن و .... را از فواصل دور و نزدیک دارا بوده و امکان استفاده از آنها بصورت مداوم نیز وجود دارد با توجه به گسترده بودن صنایع مختلف از مکنده های صنعتی در مدل های متنوعی نسبت به عملکرد آنها استفاده می شود. از سوی دیگر، در مجتمع ها و کارخانه های صنعت نساجی، به منظور حفظ پاکیزگی و نظافت فضا های داخلی و جمع آوری زباله ها و گرد و خاک از جاوربرقی های صنعتی و نیمه صنعتی استفاده به عمل می آید. از این رو بهره مندی از دستگاه جاروبرقی صنعتی می تواند زمینه را جهت دستیابی به نظافت و پاکیزگی پیوسته و بهداشت محیط فراهم سازد. در ادامه با بررسی برخی ویژگی های جاروبرقی تجاری به عملکرد مثبت آن ها در برقراری نظافت محیطی اشاره شده است.


جاروبرقی صنعتی

این رده از جاروبرقی ها با تجهیز به بدنه ی تقویت شده فولادی به پمپ های مکش تخصصی ساید چنل و موتور های توربینی دائم کار مجهز شده اند. در نتیجه قدرت و سرعت مکش در این مکنده ها نسبت به تمامی مدل های دیگر بالاتر بوده و می توان از آن ها برای انجام عملیات سنگین و با کارکرد مداوم استفاده نمود. بنابراین در صنعت نساجی، دستگاه های جاروبرقی صنعتی با امکان جمع آوری مواد مایع و جامد در پاکیزه ساختن محیط و انتقال مواد نقش بسیار مهمی ایفا می نماید. این رده از دستگاه در مدل های تک فاز و سه فاز ساخته شده اند و بسته به شدت عملیات در مدل های دائم کار و هواکار می توانند از پس مسؤلیت های نظافتی بر آیند.

انواع آلودگی در صنعت نساجی

به طور کلی دستگاه های مکنده صنعتی در کارخانه جات و صنایع نساجی جهت از بین بردن آلاینده هایی نظیر گرد و خاک، غبارات موجود در محیط های صنعتی، پنبه، پرز و نخ های باقی بر سطوح  که عمدتا وزن اندک و حجم بالایی دارند، استفاده می گردد. به همین منظور در صنعت نساجی جهت برقراری پاکیزگی مداوم و بهداشت محیطی از جاروبرقی هایی با دوام و طول عمر بالا جهت کار پیوسته و مستمر استفاده می شود.  


طبقه بندی فیلتر ها

فیلترهای به کار رفته در جاروبرقی های صنعتی که در صنایع و کارخانه های نساجی مورد استفاده قرار می گیرند، در رده های طبقه بندی نشده، کلاس L، کلاس M و کلاس H تقسیم بندی می شوند. به طوری که فیلترهای کلاس L قادرند تا ذراتی به کوچکی 3 میکرون را فیلتر نمایند. فیلترهای M، توان فیلتراسیون ذراتی به کوچکی 1 میکرون و فیلترهای کلاس H که به عنوان فیلتر های هپا نیز مشهورند، قابلیت فیلتر نمودن ذراتی به کوچکی 0/3 میکرون را دارا می باشند. فیلتر های هپا اغلب به عنوان فیلتر ایمنی بر روی دستگاه ها نصب می گردند و به منظور انجام عملیات حساس مورد استفاده قرار می گیرند.
گالری تصاویر

جاروی کارخانه های نساجی قدرت مکش بالا جاروبرقی  مکنده صنعتی مکنده قوی قدرت مکش بالا جاروی نساجی ها جاروبرقی قدرت مکش تمیز کننده کارخانه مکنده صنعتی گردگیری مکنده صنعتی نظافت صنعتی کارخانه جاروبرقی جدید مدرن جاروهای صنعتی قدرتمند جمع آوری روغن جارو جاروبرقی قدرت مکش تمیز کننده کارخانه مکنده صنعتی نظافت انبار انبارها شرکت ابراهیم مکنده صنعتی جارو مکنده صنعتی انبار کارخانه نساجی ریسندگی بافندگی نخ مکنده کارخانه سوله کارخانه ها انبار سوله کارگاه نخ مکنده تاسیسات و تجهیزات کارخانه نساجی ریسندگی نخ

گالری ویدئو

مکنده صنعتی_جاروبرقی فوق قوی شرکت ابراهیم_جارو مکنده صنعتی پر کاربرد شرکت ابراهیم ویژه نساجی ها  مکنده صنعتی شرکت ابراهیم مکش بالای مایعات،جامدات

درخواست اطلاعات بیشتر