جاروب صنعتی کارخانه نساجی

صنایع و کارخانه های نساجی از جمله صنایعی است که نیازمند فضای بزرگ و وسیع برای انبار مواد اولیه و محصولات تولید شده دارند نظافت و بهداشت محیط کارخانجات نساجی ، ریسندگی و بافندگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ولی به دلیل وسعت بالای این اماکن استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت نمی تواند نیاز های بهداشت محیطی این انبار ها را برآورده سازد لذا بهترین و مناسب ترین روش برای نظافت و بهداشت محیط انبار کارخانه های نساجی استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر سوییپر می باشد . سوییپرصنعتی به عنوان عضوی از دستگاه های نظافت صنعتی مکانیزه در کارخانه های صنعتی و محوطه کارخانه و انبار در صنعت نساجی مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد. جمع آوری این گرد و خاک ها ضمن ایجاد پاکیزگی و نظافت کف محیط ها سبب جلوگیری از پخش شدن گرد و خاک در هوا می گردد . دستگاه سوییپرصنعتی همچنین دارای فیلتر های قدرتمند گرد و خاک نیز می باشد که در بهینه سازی عملکرد سویپر و جلوگیری از بازگشت این مواد به محیط می گردد.ویژگی های دستگاه سوییپر صنعتی چه می باشد؟


شاخصه هایی نظیر : جنس برس ها ، فیلترها ، پهنای تمییز کنندگی ، دسترسی آسان به اجزاء داخلی و امکان اتصال و جداسازی تجهیزات جانبی ، توان موتور های مکنده ، شعاع چرخش کامل دستگاه ، ظرفیت مخزن و نحوه ی تخلیه ی آن و … به عنوان ویژگی های قابل ذکر دستگاه سوییپر می باشند که بهتر است پیش از تهیه ی دستگاه به بررسی و ارزیابی این آیتم ها بپردازیم. بهره مندی از دستگاه های نظافت صنعتی نظیر سوییپرها  درکارخانه ها و  صنایع  نساجی ، دستیابی به کیفیت بالای نظافتی و همچنین حفظ منابع و صرفه جویی در وقت و هزینه ها تلقی می گردد. بنابراین دستیابی به نظافت و پاکیزگی پایدار محیط های صنعتی و کارخانه جات نساجی توسط این دستگاه ها به مراتب راحت تر و سریع تر میسر خواهد شد.

دستگاه سوییپر صنعتی چگونه عمل می کند؟


دستگاه سوییپرصنعتی به عنوان جاروب اتوماتیک محیط های ناملایم صنعتی در کارخانه های نساجی و  و مراکز پر از آلودگی به منظور برقراری نظافت و جمع آوری حجم قابل توجهی از زباله ها و گرد و خاک صنعتی عمل می نماید . از این رو و با توجه به حجم بالای آلودگی موجود در کارخانه ها و محیط ها و محوطه های صنعتی ، بهتر است تا از دستگاهی با مقاومت بالا و کیفیت مطلوب ،  در چنین مکان هایی استفاده به عمل آید. به طور کلی دستگاه های اسکرابر صنعتی به کمک برس های دیسکی و رولی خود ، ابتدا زباله ها و گرد و غبار را از محیط اطراف جمع آوری کرده و سپس توسط چرخش برس رولی ، آن ها را به درون مخزن هدایت کرده و در آن جا ذخیره می نماید. چرخش برس رولی بر خلاف جهت حرکت دستگاه ، از جمله مزیت های قابل ذکر دستگاه است لذا با این روش مخزن می تواند از تمام ظرفیت خود استفاده به عمل آورد.   

  
تعمیر و نگهداری مطلوب از دستگاه


بهره مندی مداوم از دستگاه سوییپر صنعتی در محیط های مختلف در صنایع نساجی و انبار ها و محوطه کارخانه ها ، لزوم نگهداری و بررسی منظم از سوییپر را قراهم ساخته است. لذا به منظور حفظ طول عمر دستگاه بهتر است تا با به کار گیری روش های ساده اما کارآمد و ضروری تعمیر و نگهداری از سویپر ، دستگاه سوییپر را از آسیب های احتمالی مصون نگاه داشته و در صورت بروز مشکلات فنی ، سریعا در برطرف کردن آن اقدام نماید. بررسی پیوسته ی برس ها ، تنظیم باد لاستیک ها و تخلیه ی مخازن  از جمله اقداماتی است که به منظور حفظ طول عمر دستگاه به وقوع می پیوندد.


سیستم ضد گرد و خاک دستگاه سویپرصنعتی چیست؟


علی رغم جمع آوری و هدایت آلودگی ها به قسمت های مرکزی سوییپر توسط برس های کناری ، ذرات ریز گرد و خاک همراه با چرخش برس به هوا پخش و باعث آزردگی کاربرمی شوند. برای جلوگیری از این مسئله ، دستگاه های سوییپرصنعتی شرکت ابراهیم ، دارای دریچه ای بر روی برس های جانبی می باشند تا گرد و خاک را قبل از پخش شدن در هوا به داخل مخزن مکش نماید. اما در سری سوییپر های سرنشین دار (خودرویی) ، محافظ لاستیکی برس ها می باشند که موجب عدم پخش گرد و خاک می گردند.


گالری تصاویر

جارو جاروی انبار کارخانه نساجی ریسندگی بافندگی کف نظافت و بهداشت محیط انبار کارخانجات نساجی بافندگی جارو انبار نظافت انبار کارخانه بهداشت محیط زمین جارو سرنشیندار کارخانه کارگاه سویپر جارو محوطه کف جارو جارو سرنشیندار نظافت صنعتی بهداشت محیط سویپر نظافت و بهداشت محیط شرکت کارخانه انبار صنعت صنایع جاروسرنشیندار جاروی محوطه بهداشت محیط کارخانه جارو جاروی صنعتی مکنده سرنشیندار کارخانه انبار دستگاه دستگاه مکنده سرنشیندار ماشین مکنده ماشین مکنده کف ماشین مکنده دستگاه مکنده مکنده صنعتی مکنده جارو انبار جارو انبار سویپر کارخانه کارگاه سوله سویپر سرنشیندار شرکت ابراهیم  جارو محوطه سویپر نظافت صنعتی با جارو مکانیزه صنعتی سرنشیندار سویپر جارو نظافت صنعتی سویپر سرنشیندار شرکت ابراهیم جارو جارو با سرنشین  سویپر  نظافت صنعتی بهداشت محیط

گالری ویدئو

ماشین مکنده_جارو انبار_مکنده صنعتی_نظافت صنعتی_ ماشین مکنده_جاروی محوطه_نظافت صنعتی_بهداشت محیط_

درخواست اطلاعات بیشتر