جاروبرقی صنعتی مکش نخ های زائد

تولید پوشاک و منسوجات مورد نیاز افراد جامعه بر عهده صنایع نساجی کشور می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار استفاده از طراحی های به روز نقش مهمی در ارتقا بهره وری دارد. در میان بازار رقابتی که برای ارایه منسوجات در بین برند های مختلف و مطرح جامعه شکل گرفته است نمی توان از نقش مهم و کلیدی دوخت تمیز و با کیفیت چشم پوشی کرد. ارایه نمونه کار های تمیز و با کیفیت نقش به سزایی در تمایل خرید افراد داشته و از این رو تاثیر مستقیمی بر میزان سود آوری و بهره وری کسب و کار ایفا می نماید. از این رو صنایع نساجی و شرکت های وابسته با استفاده از دستگاه های تخصصصی، مکانیزه و کاربردی سعی در ارتقا کیفیت محصولات داشته و با حذف زواید و نخ های بر جای مانده از عملیات های دوخت و دوز موجب افزایش زیبایی محصولات تولید شده می شوند. در کنار تمامی فعالیت های که در راستای تولید محصولات انجام می گیرد حذف آلاینده ها از محیط نیز از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد. استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی گام موثر و مقرون به صرفه ایی برای جمع آوری آلاینده ها از محیط های صنعتی و تولیدی می باشد.

عملکرد دستگاه جاروبرقی صنعتی 

جاروبرقی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای مکش و جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها می باشد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی یا مکنده به واسطه تجهیز به موتور های توربینی و پمپ های ساید چنل توان بالایی در مکش انواع آلاینده های ریز و درشت دارد. استفاده از موتور های توربینی در ساخت این دستگاه های جاروبرقی صنعتی امکان نظافت مداوم و پیوسته را فراهم نموده است. قدرت مکش و سرعت مکش دو فاکتور مهم در دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشند. هر چه قدرت مشک دستگاه مکنده بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال تر بیشتر شده و هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد سرعت انجام عملیات نظافتی بیشتر می شود. تناسب سرعت و قدرت مکش دستگاه مکنده با عملیات نظافتی نقش بسزایی در افزایش کیفیت نظافت و راندمان کاری دارد.


ویژگی های دستگاه های جارو برقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی در صنایع گوناگون ویژگی های منحصر به فردی دارند از جمله ویژگی های متمایز کننده این دستگاه ها از رده های خانگی و تجاری در وهله اول می توان به قدرت و سرعت مکش بالای آنها اشاره نمود. تجهیز این دستگاه ها به موتور های توربینی مقاوم و دایم کار نه تنها استفاده مداوم و پیوسته از آنها را امکان پذیر نموده است بلکه به واسطه مقاومت بالای موتور بی نیاز از تعمیر و نگهداری می باشند. بدنه فولادی این دستگاه ها موجب افزایش مقاومت دستگاه در شرایط سخت کاری گردیده است. تجهیز دستگاه های مکنده صنعتی به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند با جمع آوری و به دام انداختن ذرات ریز گرد و غبار ، مانع از باز نشر مجدد آنها در محیط شده و از این رو کیفیت هوای محیط را یه میزان قابل ملاحظه ای بهبود می بخشد. استفاده از چرخ های صنعتی در ساختار بدنه دستگاه مکنده، امکان جا به جایی و حمل و نقل آنها را تسهیل نموده است. تعبیه قلاب ها و محفظه نگهدارنده بر رو بدنه دستگاه از دیگر ویژگی ها و مزایای جاروبرقی صنعتی می باشد.

مزایای استفاد از مکنده صنعتی در تولید منسوجات

جاروبرقی های صنعتی به منظور تطابق با نیاز های نظافتی در بخش های مختلف دارای طراحی ها و تجهیزات جانبی متوعی می باشند. یکی از دغدغه های اصلی در صنایع نساجی جمع آوری نخ های زایدی می باشد که در حین انجام عملیات های سرنخ زدن و آماده سازی نهایی محصولات نهایی، موجب آلودگی فضای کارگاه و تولیدی می شوند. دستگاه جاروبرقی صنعتی با اتصال به دستگاه سرنخ زن در لحظه جدا شدن نخ ها ، آنها را مکش نموده و مانع از آلودگی فضای تولیدی می شود.


گالری تصاویر

جاروبرقی صنعتی نساجی

درخواست اطلاعات بیشتر