جاروبرقی صنعتی مکش نخ های زائد

تولید پوشاک و منسوجات مورد نیاز افراد جامعه بر عهده صنایع نساجی کشور می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار استفاده از طراحی های به روز نقش مهمی در ارتقا بهره وری دارد. یکی از اصلی ترین مراحل در تولید محصولات باکیفیت و مرغوب ایجاد محیط کاری کاملا عاری از آلودگی های مختلف می باشد. انواع مواد زائد پودری و جامد با قابلیت پخش بالا می توانند به صورت در محیط کارگاهی یا در سالن تولید یک کارخانه نساجی پراکنده شده و کیفیت محصولات تولیدی را تحت تاثیر قرار دهند. از این رو نظافت صنایع نساجی نظیر نظافت دستگاه سرنخ زن برقی امری است که با استفاده از دستگاه های تخصصی صورت می گیرد. صنایع نساجی و شرکت های وابسته با استفاده از دستگاه های تخصصصی، مکانیزه و کاربردی سعی در ارتقا کیفیت محصولات داشته و با حذف زواید و نخ های بر جای مانده از عملیات های دوخت و دوز موجب افزایش زیبایی محصولات تولید شده می شوند. استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی نساجی گام موثر و مقرون به صرفه ایی برای نظافت و جمع آوری آلاینده ها از محیط های صنعتی و تولیدی می باشد.دستگاه مکنده صنعتی نساجی

جاروبرقی صنعتی نظافت سرنخ زن برقی ، مکنده صنعتی نساجی ، جاروبرقی صنعتی نساجی

جاروبرقی صنعتی که به دستگاه های نظافت سرنخ زن برقی نیز شهرت دارند، دستگاهی مکانیزه برای مکش و جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها می باشد. دستگاه های جاروبرقی صنعتی نساجی یا مکنده نساجی به واسطه تجهیز به موتور های توربینی و پمپ های ساید چنل توان بالایی در مکش انواع آلاینده های ریز و درشت دارد. استفاده از موتور های توربینی در ساخت این دستگاه های جاروبرقی صنعتی امکان نظافت مداوم و پیوسته را فراهم نموده است. قدرت مکش و سرعت مکش دو فاکتور مهم در دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشند. هر چه قدرت دستگاه مکنده بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال تر بیشتر شده و هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد سرعت انجام عملیات نظافتی بیشتر می شود. تناسب سرعت و قدرت مکش دستگاه مکنده با عملیات نظافتی نقش بسزایی در افزایش کیفیت نظافت و راندمان کاری دارد که متناسب با نیاز محیط و حجم آلودگی ها نسبت به انتخاب مدل مناسب تصمیم گیری می شود.


- ویژگی های دستگاه جاروبرقی صنعتی سرنخ زن برقی

دستگاه جاروبرقی صنعتی سرنخ زن برقی ، مکنده صنعتی نساجی ، دستگاه جاروبرقی صنعتی نساجی

دستگاه های به کارگرفته شده به منظور نظافت صنایع نساجی دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند، از جمله ویژگی های متمایز کننده این دستگاه ها از رده های خانگی و تجاری در وهله اول می توان به قدرت و سرعت مکش بالای آنها اشاره نمود. تجهیز جاروبرقی نظافت سرنخ زن برقی صنعتی به موتور های توربینی مقاوم و دائم کار نه تنها استفاده مداوم و پیوسته از آنها را امکان پذیر نموده است بلکه به واسطه مقاومت بالای موتور بی نیاز از تعمیر و نگهداری می باشند. بدنه فولادی این دستگاه ها موجب افزایش مقاومت دستگاه در شرایط سخت کاری گردیده است. همچنین با تجهیز به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند، جمع آوری و به دام انداختن ذرات ریز گرد و غبار  و جلوگیری از باز نشر مجدد آنها در محیط افزایش کیفیت هوای را در پی خواهد داشت. استفاده از چرخ های صنعتی در ساختار بدنه دستگاه مکنده نساجی، امکان جا به جایی و حمل و نقل آنها را تسهیل نموده است. تعبیه قلاب ها و محفظه نگهدارنده بر رو بدنه دستگاه از دیگر ویژگی ها و مزایای جاروبرقی صنعتی می باشد.

- مزایای استفاد از مکنده صنعتی در تولید منسوجات

جاروبرقی صنعتی سرنخ زن برقی ، مکنده صنعتی نساجی ، دستگاه جاروی نظافت سرنخ زن

جاروبرقی صنعتی به کارگرفته شده در نظافت سرنخ زن برقی به منظور تطابق با نیاز های نظافتی در بخش های مختلف دارای طراحی ها و تجهیزات جانبی متوعی می باشند. یکی از دغدغه های اصلی در صنایع نساجی نظافت سرنخ زن برقی و جمع آوری نخ های زایدی می باشد که در حین انجام عملیات های سرنخ زدن و آماده سازی نهایی محصولات نهایی، موجب آلودگی فضای کارگاه و تولیدی می شوند. دستگاه جاروبرقی صنعتی نساجی با اتصال به دستگاه سرنخ زن در لحظه جدا شدن نخ ها ، آنها را مکش نموده و مانع از آلودگی فضای تولیدی می شود.


گالری تصاویر

جاروبرقی صنعتی نساجی

درخواست اطلاعات بیشتر