زمین شوی محوطه کارخانه جات نساجی

کفشور صنعتی یا اسکرابر ،دستگاه مکانیزه نظافتی است که قابلیت استفاده در کلیه اماکن اعم از صنعتی ، تجاری ، مذهبی ، ورزشی ، کارگاهی ، انبار ، سوله و ..... را دارا می باشد از ویژگی های منحصر به فرد کفشور صنعتی ( اسکرابر ) شست و شو ، خشک کردن همزمان سطوح شسته شده-سرعت بالای نظافت-کیفیت بالای نظافت نسبت به روش سنتی-کارایی بالا و...... از ویژگی های کفشور قابل استفاده در تمام سطوح های مسطح می باشد در صنایع نساجی وجود راهروهای کوچک میان دستگاه ها و انبار نگهداری مواد اولیه و مواد تولید شده ایجاب می نماید که سطوح کف این اماکن شستشو شود و از بروز بیماری و انتشار آلودگی پیشگیری گردد. در ساختار کارخانه جات و مراکز مختلف صنعتی نظیر کارخانه های صنایع نساجی  ، می توان به چگونگی نظافت و شستشوی سطوح مختلف اشاره کرد. استفاده از روش های سنتی به منظور پاکیزه ساختن کف کارخانه جات و انبار های صنعتی ، با توجه به وسعت بالای این محیط ها امری دشوار می باشد که زمان زیادی را به منظور دستیابی به نظافت مطلوب ، به خود اختصاص می دهد. بر این اساس دستگاه های اسکرابر صنعتی با هدف شستشو و خشک کردن همزمان سطوح در  مدل های خودرویی و هدایت دستی ، تولید و عرضه می گردند تا در مدت زمانی به مراتب کوتاه تر ، در کیفیتی غیر قابل قیاس به شستشوی و نظافت سطوح بپردازد. از ویژگی های اسکرابر صنعتی در نظافت و پاکیزه نمودن سطوح می توان به موارد زیر اشاره نمود:
جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی

از جمله ویژگی های کاربردی و قابل اتکای دستگاه های اسکرابر صنعتی در امر شستشو و نظافت سطوح در کارخانه جات صنایع نساجی ، صرفه جویی درزمان و هزینه های جاری می باشد . اختصاص دادن مدت زمان طولانی به امور نظافتی ، زمینه ساز افزایش غیر قابل کنترل  هزینه ها وهمچنین کاهش بازده کاری  و بازدهی  می گردد. اما اسکرابر ها با عملکردی مطلوب ،  با صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده ،سبب  کاهش هزینه های پرداختی به گروه های نظافتی می گردد تا بالاترین کیفیت نظافتی را فراهم سازد.

بهره وری آسان از دستگاه اسکرابر صنعتی

بهره وری آسان دستگاه های اسکرابر صنعتی در صنعت نساجی به سبب کارکرد مکانیکی این دستگاه ، موجب سهولت در روند فعالیت های نظافتی و بهره وری از دستگاه اسکرابر صنعتی گردد. از این رو کف شوی به سادگی و بدون انجام آموزش های پیچیده ، قابلیت کار و هدایت توسط کاربر را  دارا می باشد.  البته نکته ی مهم پیرامون این بخش از ویژگی های دستگاه زمین شوی صنعتی در شستشو و نظافت اماکن در صنعت نساجی آن است که این سادگی در عملکرد دستگاه ، تاثیری بر روی کارایی آن نداشته و اسکرابر بهترین کیفیت نظافتی را ضمن برقراری بهداشت و پاکیزگی سطوح از خود به نمایش می گذارد.


امنیت بالا و کاهش خطرات مربوط به لیز خودردن افراد پس از شستشو و نظافت سطوح

استفاده از دستگاه های زمین شوی در انجام امور نظافتی در صنایع نساجی ، باعث تضمین امنیت و سلامت افراد می گردند . سطح خیس و مرطوب به هنگام انجام عملیات نظافت توسط گروه های نظافتی ، موجب بروز حوادث رایج و  گوناگونی در محل کار و محیط های پر رفت و آمد می گردد. اما دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر با شستشو و خشک کردن همزمان سطوح در صنعت نساجی ، ضمن برطرف کردن این خطرات در ارائه ی بهترین کیفیت نظافتی نقش موثری ایفا می نمایند. اما این عمل چگونه با این سرعت قابل انجام است ؟  کف شوی (اسکرابر) با بهره گیری از تی و سامانه مکنده ضمن جمع آوری آب اعمال شده بر سطح توسط تی دستگاه ، آن ها را متمرکز کرده و به کمک سامانه مکش ، آن ها را مکش نموده و در مخزن ریکاوری دستگاه ذخیره می نماید. نکته ی دیگر که در دستگاه های اسکرابر قابل توجه است ، مربوط به حفاظت از کاربر در مقابل شوینده ها و مواد شیمیایی می باشد. به طوری که حتی هنگام  بهره مندی از مواد شوینده در دستگاه های اسکرابر ، به علت استاندارد بودن آن ها و نیز جمع آوری سریع آن از محیط ، دیگر هیچ آسیب و خطری ، کاربر را تهدید نمی کند.
چگونه دستگاه متناسب با کارخانه و انبار را در صنعت نساجی برگزینیم ؟

از دیگر نکاتی که پیرامون بهره گیری بهینه از دستگاه های اسکرابرصنعتی مورد توجه است ، می توان به بررسی و انتخاب دستگاه مناسب اشاره نمود که با توجه به موارد گوناگونی انتخاب می گردد.  در ادامه به بخشی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت :

۱- نوع آلودگی موجود در محیط انبار و کارخانه های صنایع نساجی (گرد و غبار ، روغن و …)

۲- جنس سطح (کاشی، بتن، سنگ، سرامیک و …)

۳- حجم و مقدار آلودگی تولیدی در محیط

۴- تعداد کاربر ها


گالری تصاویر

کفشور اسکرابر کفشور صنعتی کفشوی کفشور کفشور صنعتی اسکرابر کفشور کفشوی اسکرابر کف شوی دستگاه اسکرابر کفشور اسکرابر کفشوی زمین شوی دستگاه اسکرابر ماشین کفشور کفشوی اسکرابر نظافت شرکت ابراهیم

درخواست اطلاعات بیشتر