کاربرد دستگاه زمین شوی صنعتی در صنایع نساجی

صنایع نساجی با تولید انواع منسوجات مورد نیاز، گام مهمی در تامین نیاز های افراد جامعه برداشته اند. در این صنایع نیز همانند دیگر صنایع، آلودگی و تولید ضایعات در حین تولید محصولات امری اجتناب ناپذیر می باشد که علاوه بر کاهش جلوه های بصری محیط، موجب کاهش کیفیت محصولات تولیدی نیز می گردد. علاوه بر این، نشست ذرات ریز گرد و غبار و پرز ها بر روی تجهیزات و ماشین آلات، علاوه بر اینکه عملکرد دستگاه ها را تحت تاثیر قرار می دهد، موجب کاهش عمر مفید آنها نیز می گردد. از این رو نظافت و حذف آلاینده ها از روی سطوح، نقش مهمی در افزایش عمر مفید دستگاه ها و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی دارد. بی شک استفاده از روش های سنتی در نظافت و شستشوی سطوح در این اماکن نیازمند صرف زمان و هزینه های بالایی بوده و در مقایسه با نظافت صنعتی از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار نمی باشد در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه ایی چون کف شوی صنعتی نساجی یا اسکرابر علاوه بر اینکه نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند، بلکه کیفیت نظافتی بالاتری از شیوه های سنتی داشته و بسیار مقرون به صرفه می باشند.

معرفی دستگاه زمین شوی صنعتی نساجی

معرفی دستگاه زمین شوی صنعتی نساجی

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی انواع آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. این دستگاه به منظور جمع آوری آب آلوده ناشی از شستشو، مجهز به سیستم مکش بوده و با مکش مایعات مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شود. از دیگر اجزای اسکرابر صنعتی نساجی می توان به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف اشاره نمود. دستگاه کف شوی صنعتی به واسطه تجهیز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند..طبقه بندی دستگاه  کف شوی صنعتی  نساجی بر اساس نوع هدایت دستگاه

اسکرابر صنعتی کارخانه نساجی

اسکرابر یا کف شوی صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و کف شوی های خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و آن را هدایت می کند، در حالیکه مدل های خودرویی یا سرنشین دار کف شوی مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی دستگاه کف شوی را هدایت می نماید.

- ویژگی های کف شوی دستی

دستگاه کفشوی صنعتی نساجی

کف شوی دستی در مقایسه با نمونه های خودرویی ابعاد کوچک تر و متراکم تری دارند. قدرت مانور این دستگاه ها بسیار بالا بوده و از این رو برای نظافت و شستشوی سطوح کف کارخانه نساجی با وسعت پایین نظیر معابر باریک و متراکم گزینه مناسبی می باشند، ظرفیت مخازن و پهنای کاری در دستگاه های کف شوی کارخانه نساجی ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه داشته و از این رو، ظرفیت مخازن و پهنای شستشو در کف شوی دستی از نمونه های سرنشین دار کمتر می باشد. طراحی دسته در این دستگاه به گونه ایی می باشد که در اغلب مدل ها قابل تنظیم با قد کاربر بوده و همین امر موجب سهولت در استفاده آن می گردد. مدل های دستی به واسطه ابعاد کوچکی که دارند، به فضای کمی برای نگهداری نیاز دارند.


- ویژگی های اسکرابر سرنشین دار

دستگاه اسکرابر صنعتی نساجی، زمینشوی صنعتی نساجی

اسکرابر سرنشین دار ابعاد بزرگی داشته و از این رو ظرفیت مخازن و پهنای کاری بیشتری در مقایسه با نمونه های دستی دارند. این دستگاه ها برای نظافت و شستشوی سطوح کف در اماکن وسیع و مساحت های بالا نظیر محوطه کارخانه و فضای داخلی انبار گزینه مناسب تری می باشند. اگر چه زمین شوی صنایع نساجی در مدل خودرویی به واسطه ابعاد بالایی که دارند، به فضای بیشتری برای نگهداری نیاز دارند، اما از آنجایی که کاربر روی دستگاه نشسته و عملیات نظافت را انجام می دهد، کمتر خسته شده و توان بالاتری برای ادامه فعالیت داشته و موجب افزایش چشمگیر در افزایش راندمان کاری می گردد.

گالری ویدئو

نظافت صنعتی راهرو کارخانه ها با دستگاه شستشوی کف نظافت راهرو با ماشین شستشوی کف / اسکرابر / کفشوی ماشین شستشوی کف شرکت ابراهیم/اسکرابر/کفشو/زمینشوی

درخواست اطلاعات بیشتر