کف شوی کارخانه سیمان

دستگاه زمین شوی صنعتی (اسکرابر) به عنوان یکی از سریع ترین  راه های نظافت دز صنایع سیمان و کارخانهجات وابسته جهت شستشوی و خشک کردن همزمان کف محیط در نظر گرفته می شود. کف شوی صنعتی با توجه به مدل ها و انواع موجود به دو دسته ی کلی  دستی و سرنشین دار (خودرویی) تقسیم بندی می شوند که هر کدام جهت کار در محیط خاصی ایده آل و مناسب می باشد. همین تنوع و تفاوت در بین مدل ها ، اسکرابر صنعتی را به دستگاهی پرکاربرد در صنایع سیمان و کارخانه جات همراه بدل کرده است. شیوه ی کار اسکرابر ها جهت شستشوی و نظافت کف کارخانه جات سیمان به گونه ای است که ابتدا با پاشش آب بر روی سطح عملیات برس زنی آغاز و سپس توسط سامانه مکش و تی موجود در انتهای دستگاه ، فاضلاب باقی بر سطح جمع آوری می گردد. اهمیت نظافت کف کارخانه توسط اسکرابر صنعتی


در صنایع سیمان و کارخانه جات وابسته به سبب گرد و خاک دائمی موجود ، و به جهت حفظ سلامت کارکنان و جلوگیری از بروز آسیب های احتمالی و جبران ناپذیز به کارکنان ، لازم است تا به طور مداوم محیط کار مورد شستشوی و نظافت قرار گیرد . دستیابی به بازده بالا و همچنین بهینه سازی فرایند باید از دستگاهی استفاده کرد تا توان پوشش سطح مورد نظر را به بهترین شکل دارا بوده و از کیفیت نظافتی مطلوبی برخوردار باشد. بسته به مساحت موجود اسکرابر های دستی و سرنشین دار در صنایع سیمان می تواند به کار گرفته شود تا علاوه بر شستشوی به برس زنی و نظافت سطح بپردازد. 


نقش مخازن آب تمییز و ریکاوری در عملکرد دستگاه


در کارخانه ها و صنایع سیمان با توجه به وسعت انجام فعالیت های نظافتی ، استفاده از اسکرابر با مخازن بزرگ به سرعت و بهبود بهره وری دستگاه کمک کرده و نظافت محیطی را تسریع می بخشد. لذا با افزایش حجم مخازن ، دستگاه نیازمند بهره گیری از موتور جلو برنده می باشد تا ضمن حرکت با سرعت ایده آل به طور منظم به نظافت سطح بپردازد. در صنایع سیمان با توجه به گستردگی محیط انجام کار و حجم بالای گرد و خاک و الودگی ، اسکرابر هخای سرنشین دار با مخازن با حجم بالا توصیه می گردد تا با بهبود بهره وری ، کیفیت مطلوب نظافتی را حاصل نماید. در سری کفشوی های سرنشین دار جهت نظافت کارخانه های سیمان امکان تخلیه مخازن آب تمییز و آب کثیف وجود دارد که به منظور طول عمر باالای دستگاه و عملکرد بهینه در بازه زمانی طولانی مدت ، این عمل کمک شایانی به کاربران می نماید. 
برس های اسکرابر صنعتی 


اسکرابر های صنعتی در کارخانه جات سیمان دارای پهنای برس  35 سانتی متر تا 100 سانتی متر می باشد . که این دامنه ی پهنای نظافتی ، معیاری جهت انتخاب دستگاه متناسب با نوع کار مخاطب می باشد . بنابراین در کارخانه جات سیمان با توجه به مساحت وسیع موجود ، کارفرمایان جهت سهولت و تسریع در امر نظافت محیط از اسکرابر های با پهنای نظافت بالا بهره می گیرند. برس های دستگاه به طور کلی از جمله بخش خای مهم اسکرابر ها در انجام امور نظافتی می باشند که محل قرار گیریشان در مرکز و یا جلوی زمین شوی صنعتی می باشد . از دیگر ویژگی های دستگاه می توان به پدال موجود بر روی دستگاه با قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد. بنا به درخواست کاربر و با توجه به نوع فرایند مد نظر امکان تغییر و تعویض برس ها  وجود دارد که به نوعی اسکرابر را به دستگاهی با کاربری چندگانه بدل کرده است.
برس های مختلف اسکرابر صنعتی


برس های دیسکی اسکرابر که به همراه تی و سامانه ی مکنده دستگاه ، جزو مهم ترین و موثر ترین بخش های اسکرابر می باشند ، مطایق با تنوع عملکرد و وخواستهی کارفرما در کارخانه جات سیمان ،قابلیت تعویض و جایگزینی توسط برس های دیگر را دارا می باشند. 4 نمونه از برس های رایج اسکرابر ها عبارت اند از : برس پولیش ، برس نرم ، برس استاندارد ، برس فرش و برس های خشن که هر کدام ویژگی  خاص خود را دارا می باشند . برس های پولیش به عنوان یکی از کاربردی ترین برس های موجود به سبب براق ساختن و پولیش کردن سطوح سنگی و یا زمین های با پوشش پارکت به کار می رود . برس های نرم دومین گروه می باشند این برس ها جهت شستشوی سطوح حساس به کار می رود . دسته ی سوم برس های استاندارد می باشند که از جنس پلی اورتان تهیه و ساخته شده اند ؛ به طور کلی اغلب  اسکرابر ها از این برس به عنوان برس اصلی بهره می برند زیرا مناسب برای تمامی سطوح بوده و دوام بالای این برس دیسکی آن را به عنوان برس استاندارد در صنایع سیمان مطرح ساخته است. آخرین برسی که بررسی خواهیم کرد برس های خشن می باشند که به منظور لایه برداری و ساییدن سطح مورد نظر به کار می رود . به طور کلی هر چه این برس زبر تر باشد ، توانایی آن در لایه برداری بیشتر خواهد بود .

 

گالری تصاویر

اسکرابر کفشوی کارخانه سیمان نظافت صنعتی اسکرابر scruuber hs;vhfv ;t a, کارخانه سیمان شستن اسکرابر شستشوی کف کارخانه سیمان کفشو شست شو کفشور اسکرابر بدون سرنشین اسکرابر کاربر از پشت سیمان اسکرابر شستشوی کف کارخانه های سیمان با دستگاه دستگاه اسکرابر کارخانه سیمان نظافت صنعتی سیمان اسکرابر زمین شوی کارخانه سیمان ساختمان اداری اسکرابر شستشوی کف کارخانه سیمان شستشوی کف اسکرابر دستگاهی برای شستشوی کف ساختمان های اداری اسکرابر کارخانه سیمان شستشوی کف نظافت صنعتی کفشور نظافت انبار کارخانه های سیمان اسکرابر کفشوی بهترین روش برای شست شوی کف انبار های صنعتی اسکرابر دستگاه های نظافت صنعتی شرکت ابراهیم اسکرابر سیمان نظافت سالن با اسکرابر سرنشیندار شرکت ابراهیم کفشور نظافت سالن کارخانه سیمان اسکرابر کفشوی زمین شو

درخواست اطلاعات بیشتر