درمانی و داروسازی

مراکز درمانی همانند بیمارستان ها، کلینیک ها، صنایع دارو سازی و ... از جمله محیط هایی هستند که بهداشت و تمیزی  در آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و حساسیت بالایی نسبت به آلودگی دارند. در این مراکز محیط های عمومی، سالن ها، اتاق ها، لوازم و تجهیزات و هم چنین تأسیسات صنعتی نظافت و ضد عفونی می شوند تا هر گونه میکروب، باکتری، ویروس، قارچ و دیگر آلودگی ها از میان برداشته شود.
امروزه دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال طراحی و ساخته شده اند که دارای ترکیبات معدنی بوده که سبب ضد عفونی شدن سطح زمین می گردد. اسکرابر آنتی باکتریال هم برای شستشوهای روزانه و هم برای از بین بردن میکروب های محیط به کار گرفته می شود. این رده از کفشوی ها در مراکز درمانی، کارخانه های تولید محصولات دارویی و تمامی محیط های حساس به آلودگی به کار می رود. هم چنین جهت صیقلی ساختن سطح زمین و افزایش جلا و درخشندگی آن دستگاه پولیشر قابل استفاده می باشد.
به منظور ضد عفونی ساختن تجهیزات، وسایل، دیوارها و ... در مراکز بهداشتی، درمانی و دارو سازی دستگاه بخار شوی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تولید کننده بخار آب داغ بوده که می تواند آلودگی های سخت را از سطوح جدا نموده و به دلیل داشتن حرارت بالا سطح مورد نظر را ضد عفونی می کند. 
یکی دیگر از روش های شستشو و ضد عفونی ساختن انواع سطوح در محیط های درمانی و دارویی استفاده از مواد شوینده می باشد که میزان قابل توجهی از عوامل بیماری زا را از بین می برند.
تأسیسات بیمارستانی و خطوط تولید در صنایع دارو سازی به وسیله دستگاه واترجت صنعتی شستشو شده و به این ترتیب کیفیت و کارایی این تجهیزات بازیابی می گردد. وجود آلودگی خرابی و خسارات زیادی به بار آورده که با شستشوی آن ها از وقوع آن جلوگیری می شود.
مکنده صنعتی و دستگاه های جاروبرقی صنعتی تخصصی در صنایع دارو سازی به کار گرفته می شوند که به این طریق آلودگی، ضایعات و مواد پودری در محیط قابل جمع آوری هستند. این مکنده ها از سطح فیلتراسیون قدرتمندی برخوردار بوده و جهت نظافت و جمع آوری مواد ابزاری مناسب به شمار می آیند.


 

footwear-and-medical-centers کف شوی مراکز بهداشتی و درمانی

کف شوی مراکز بهداشتی و درمانی

central-vacuum-cleaner مکنده مرکزی داروسازی

مکنده مرکزی داروسازی

small scrubber کف شوی درمانگاه ها

کف شوی درمانگاه ها

nobac-scrubber-machines زمین شوی آنتی باکتریال (no BAC)

زمین شوی آنتی باکتریال (no BAC)

polish پولیشر بیمارستان و مراکز درمانی

پولیشر بیمارستان و مراکز درمانی

disinfection-equipment ضدعفونی کننده تجهیزات

ضدعفونی کننده تجهیزات

steam cleaner بخار شوی بیمارستانی

بخار شوی بیمارستانی

clinics-and-surgery-centers-scrubbers کفشوی کلینیک ها و مراکز جراحی

کفشوی کلینیک ها و مراکز جراحی

washing-facilities-and-units شستشوی تاسیسات بیمارستانی

شستشوی تاسیسات بیمارستانی

mops low زمین شوی اورژانس و بخش مراقبت های ویژه

زمین شوی اورژانس و بخش مراقبت های ویژه

shoe hospitals کفشوی بیمارستان

کفشوی بیمارستان

medical-centers-and-pharmaceutical-vacuum جارو برقی مراکز درمانی و داروسازی

جارو برقی مراکز درمانی و داروسازی

disinfectant-detergent مواد ضد عفونی کننده بیمارستانی

مواد ضد عفونی کننده بیمارستانی

transfer pharmaceuticals industrial vacuum انتقال مواد با جاروبرقی صنعتی در داروسازی

انتقال مواد با جاروبرقی صنعتی در داروسازی