آموزشی

اماکن آموزشی شامل مدارس، موسسات آموزشی، مراکز اموزش عالی و... ، به واسطه تردد بالا و فعالیت های گوناگون دانشجویان و دانش آموزان، مستعد انواع آلودگی ها از قبیل رنگ زدگی بر روی دیوار و سطوح مختلف، زباله های جامد و مایع، غبار و آلودگی های دیگر موجود روی کف سطوح می باشند. هم چنین به علت اهمیت بهداشت در این مراکز، مسئله پاکیزگی نیازمند توجه بیشتر خواهد بود. از این رو می بایست همواره تحت نظافت و شستشو قرار گیرند. وسعت محیط های آموزشی چه در حیاط های این اماکن و چه در ساختمان ها، سبب دشوار کردن شستشو و نظافت به شیوه های سنتی و دستی گشته است. مسائلی مانند کمبود زمان برای نظافت و شستشو، رفت و آمد همیشگی و همجنین نیاز به پاکیزگی همیشگی، نیاز به خشک بودن سطوح و... باعث غیر ممکن بودن ایجاد پاکیزگی به بهترین وجه به روش سنتی شده است.


استفاده از شیوه های نظافت و شستشو مکانیزه و بهره گیری از دستگاه هایی همچون اسکرابر، سوییپر، واترجت و مکنده، به مسئولین مراکز آموزشی کمک کرده تا امر نظافت و شستشو این اماکن را بهتر مدیریت کنند. از مزایای استفاده از روش های مکانیزه می توان به افزایش سرعت و قدرت شستشو و نظافت، کاهش زمان نظافت و انرژی مصرفی از طرف کاربران نظافتی، کم شدن نیاز به استخدام نیروی نظافتی، کاهش آب و مواد شوینده مصرفی، خشک و پاکیزه ماندن همیشگی سطوح و افزایش ایمنی و سطح بهداشت اشاره کرد. بدین ترتیب شستشو و نظافت در اماکن آموزشی به روشی بسیار بهینه تر از هر لحاظ، صورت خواهد گرفت.


از اسکرابر های دستی و سرنشین دار می توان برای شستشو کف بهره جست و از سوییپر می توان برای مکش سریع زباله ها به داخل مخزن استفاده کرد. همچنین دستگاه هایی مانند واترجت برای نماشویی و فرش و موکت شوی برای شستشو بهینه تر موکت و فرش در اماکن آموزشی بسیار موثر می باشند.schools-and-universitys-scrubber-dryer زمین شوی مدارس و مراکز دانشگاهی

زمین شوی مدارس و مراکز دانشگاهی

librarys-scrubber-dryers کفشوی کتابخانه ها و مراکز مطالعه

کفشوی کتابخانه ها و مراکز مطالعه

scientific-and-educational-centers-scrubber زمین شوی موزه و مراکز علمی آموزشی

زمین شوی موزه و مراکز علمی آموزشی

floor-scrubber-dryer-for-school-cleaning  شستشوی کف مراکز آموزشی

شستشوی کف مراکز آموزشی

rugs-and-carpeting-labelling فرش و موکت شوی مراکز آموزشی

فرش و موکت شوی مراکز آموزشی

educational-areas-sweepers جارو محوطه مدارس و مراکز آموزشی

جارو محوطه مدارس و مراکز آموزشی

cleaning-educational-building-facade شستشوی نمای ساختمان های آموزشی

شستشوی نمای ساختمان های آموزشی

amphitheater-vacuum-cleaner جاروبرقی سالن های آنفی تئاتر

جاروبرقی سالن های آنفی تئاتر